pr_slide_02.jpg
pr_slide_03.jpg
pr_slide_01.jpg
SākumsProjekti

Projekti

CLIL lietojums augstākiem sasniedzamiem rezultātiem svešvalodā

Izglītības mainīgajā vidē skolotājiem ir nozīmīga loma skolēnu mācību pieredzes veidošanā. 2024.gada 4.janvārī Rīgas Angļu ģimnāzijā notika konference "Content and Language Integrated Learning" (CLIL), kas veltīta runas mākslai (politiskajai runai) un drāmas nodarbībām. Tā bija īpaši nozīmīga svešvalodu skolotājiem, lai bagātinātu pedagogu profesionālo pieredzi un iepazīstinātu viņus ar inovācijām valodu mācīšanas jomā. Dalība tajā ļāva iedziļināties valodas prasmju, politiskā diskursa un dramatiskās mākslas mijiedarbībā klasē.

Mūsu skolas pedagogi Jekaterina Mazure, Gaļina Zaremba, Irina Griņevska un Jeļena Larina dalījās pieredzē ar kolēģiem no citām Rīgas vidusskolām un ģimnāzijām

  1. Mazure un G. Zaremba dalījās ar atziņām par politiskās runas iekļaušanu valodas mācībās. Skolotājas piedāvāja stratēģijas, kā attīstīt kritisko domāšanu, efektīvu komunikāciju un sniegt interdisciplināras zināšanas skolēniem, pētot vēsturisko un mūsdienu politisko retoriku.
  2. Griņevska un J. Larina piedalījās interaktīvās sesijās un demonstrēja, kā drāma var tikt izmantota, lai veicinātu valodas apguvi, uzlabotu izrunu un paaugstinātu skolēnu pašpaļāvību.

CLIL konference par runas mākslu (politisko runu) un drāmas nodarbībām ļāva skolotājiem pilnveidot savu pedagoģisko meistarību. Integrējot runas mākslu un drāmu valodas izglītībā, skolēnu prasmes tiek pilnveidota, lai viņi varētu kļūtu par daudzpusīgām personībām.

Erasmus+ “Grow Green Generation” (2022. – 2023. gg).

VIDEO>>>

Šī gada pavasari 10. un 11. klašu skolēni no Latvijas (Rīgas 34.vidusskola), Itālijas (IPSSEOA Bernardo Buontalenti) un Spānijas (IES FORAMONTANOS) satika Florencē, kur noslēdzās lielais projekts Erasmus+ “Grow Green Generation” (2022. – 2023. gg).

Lasīt tālāk ...

Erasmus+

22. gada septembrī un oktobrī Rīgas 34. vidusskolas skolēni devās aizraujošā ceļojumā Erasmus+ karjeras projekta ietvaros. Šis projekts sniedz iespējas skolēniem un skolotājiem piedalīties starptautiskās apmaiņās un uzlabot savas valodas un kultūras prasmes. Šī konkrētā ceļojuma mērķis bija apmeklēt Rumāniju un Turciju, kur studentiem būs iespēja iegremdēties vietējā kultūrā un izpētīt dažādas jaunas pieredzes.

Lasīt tālāk ...

Future Heroes Latvia