Informatika.png
zn20_1.png
Guitars.png
11.png
slide_5.png
Sajema.png
33.png
China-70.png
slide_4.png
Latv-70.png
slide_1.png
Komforta-diena.png
SākumsKarjeras atbalsts

Karjeras atbalsts

 

Rīgas 34.vidusskolas pedagoga Karjeras konsultanta

JEĻENAS MATJAKUBOVAS 

individuālo konsultāciju grafiks:

 Pirmdiena 14:00 – 16:00

               Trešdiena  15:00 – 17:00 +vecāki

 Piektdiena 13:00 – 15:00 

(Pagrabstāvs, 11.kab.)

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

 

Rīgas 34. vidusskolas Karjeras nedēļas pasākumi

 

 

 

RTRIT

VSIA “Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums piedāvā apskatīt “Karjeras dienu 2021” plānu, kas norisināsies attālināti 19.05.2021.

Virtuālā ekskursija, dažādu nodaļu prezentācijas un iespēja uzdot jautājumu un saņemt atbildi uz to.

Informācija

 

 

 

LKA

LKA Latvijas Kultūras koledža aicina 15. maijā Facebook tiešraidē pieslēgties ONLINE ATVĒRTO DURVJU DIENAI!

15. maijā no plkst. 13:00 līdz 16:00 ikviens interesents ir aicināts pieslēgties ONLINE ATVĒRTO DURVJU DIENAI Latvijas Kultūras koledžas Facebook tiešraidē, kuras laikā skatītāji tiks iepazīstināti ar piedāvātajām studiju programmām, studiju procesu un uzņemšanu, tāpat tiksimies ar Latvijas Kultūras koledžas absolventiem un specializāciju vadītājiem.

Atvērto durvju diena notiks divās daļās:

1. Oficiālas daļas tiešraide Latvijas Kultūras koledžas Facebook profilā no plkst. 13:00 līdz 16:00 (iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama);

2. Neoficiālā daļa Zoom platformā, sākums plkst. 18:00 (obligāta iepriekšēja pieteikšanās: https://forms.gle/z5apHDuMQjH6SrS86). Pēc veiksmīgas reģistrēšanās saņemsiet automātisku apstiprinājuma e-pastu.

 

 

 

Turība

NĀC UN IEPAZĪSTI TURĪBU!

Ikviens studēt gribētājs aicināts apmeklēt Biznesa augstskolas Turība Atvērto durvju dienu, kas tiešsaistē norisināsies 29. aprīlī plkst. 17.00. Izpētīt vidi, auditorijas un ielūkoties studiju procesā būs iespējams Facebook un Instagram tiešraidē.

Pasākuma laikā ikvienam studēt gribētājam būs iespēja virtuālā formātā tikties ar studentiem, fakultāšu dekāniem un studiju virzienu vadītājiem, kuri stāstīs par iespējām augstskolā, studiju procesu un piedāvātajām studiju programmām. Tāpat būs iespēja paviesoties lekciju auditorijās, sporta zālē, bibliotēkā, studentu viesnīcā, interaktīvās mācību telpās u.c.

Pasākuma noslēgumā, jautājumu un atbilžu sadaļā, ikvienam būs iespēja uzdot sev interesējošu jautājumu par studiju procesu vai citiem ar augstskolu saistītiem jautājumiem.

 

 

 

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža lepojas ar vairāk nekā 100 gadu bagātu vēsturi un pieredzi medicīnas izglītībā. Esam mūsdienīga, stabila un pieprasīta izglītības iestāde Latvijā. Kopš 2010. gada esam piederīgi Rīgas Stradiņa universitātei.

Šobrīd Koledža īsteno četras pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas:

 • Ārstniecība ar kvalifikāciju Ārsta palīgs (studiju ilgums 3 gadi),
 • Farmācija ar kvalifikāciju Farmaceita asistents (studiju ilgums 2,5 gadi),
 • Ārstnieciskā masāža ar kvalifikāciju Masieris (studiju ilgums 2 gadi)
 • Ārstniecība ar kvalifikāciju Neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (studiju ilgums 1 gads pēc ārsta palīga kvalifikācijas iegūšanas).

Tāpat Koledžā iespējams apgūt profesionālās vidējās izglītības programmu Zobārstniecība ar kvalifikāciju Zobārsta asistents (mācību ilgums 2 gadi) un arodizglītības programmu Māszinības ar kvalifikāciju Māsas palīgs (mācību ilgums 1 gads).

Reflektants var pieteikties uz valsts apmaksātām budžeta vietām, vai maksas studijām. Uzsākot studijas ir iespēja pretendēt arī uz stipendiju.

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža atver virtuālās durvis interesentiem, lai vairāk pastāstītu par studiju iespējām Koledžā. Aicinām uz atvērto durvju dienu 27. aprīlī plkst. 15, lai tiktos tiešsaistē ar studiju programmu vadītājiem, kas vairāk pastāstīs par katras profesijas pienākumiem, programmas saturu un atbildēs uz jūsu jautājumiem. Satiksiet tiešsaistē mūsu studentus, kas dalīsies savā pieredzē, kā arī būs iespēja vairāk uzzināt par uzņemšanas nosacījumiem un datumiem.

Reģistrācijai: Saite

 

 

 

LU Rīgas 1. medicīnas koledža

Ja Tevi saista medicīna un darbs ar cilvēkiem, kā arī vēlies darīt sabiedrībai nozīmīgu darbu, nāc studēt LU Rīgas 1. medicīnas koledžā un kļūsti par VECMĀTI, FARMACEITA ASISTENTU, ĀRSTA PALĪGU, ZOBU TEHNIĶI, ZOBĀRSTA ASISTENTU, MĀSAS PALĪGU, APRŪPĒTĀJU! Māsas palīga un aprūpētāja profesijas var apgūt arī pilngadīga persona ar pamatskolas izglītību.

LU Rīgas 1. medicīnas koledža 2020. gada Latvijas darba devēju aptaujā tika iekļauta TOP 10 ieteiktāko koledžu vidū, kur iesaka apgūt profesiju!

 • Studē Rīgas centrā un dzīvo mājīgā dienesta viesnīcā!
 • Studiju ilgums tikai 1 līdz 3 gadi.
 • Studijas BEZ MAKSAS (atsevišķās studiju programmās pieejamas arī maksas vietas).
 • Iespēja iegūt stipendiju.
 • Koledža sadarbojas ar vairāk nekā 200 prakses bāzēm.
 • 100% nodrošinātas prakses vietas.
 • Augsts absolventu pieprasījums darba tirgū. Arvien pieaugošs atalgojums veselības aprūpē.
 • Studiju vide pietuvināta reālajiem darba apstākļiem: mūsdienīgi simulatori, manipulāciju modeļi, NMP automašīnas modelis un aptiekas modelis.
 • Pasniedzēji – kompetenti nozares profesionāļi un praktiķi.
 • Iespēja turpināt izglītību citās augstākajās mācību iestādēs Latvijā un ārzemēs.
 • Erasmus+ mobilitātes.

Mācību iestādes aizsākumi veidojušies jau kopš 1902. gada, kā rezultātā šodien lepojamies ar bagātu uzkrāto mācību pieredzi un tradīcijām. Pasniedzēji ir atsaucīgi, nodarbību grafiks elastīgs – mācības tiek plānotas, piemērojot studentu vajadzībām. Studijas koledžā iespējams savienot ar nepilnas slodzes darbu. Absolventi koledžu vērtē kā mūsdienīgu un konkurētspējīgu mācību iestādi, kas nemitīgi aug un attīstās. Koledža ir atpazīstama ne tikai Latvijā, bet arī starptautiskajā vidē.

Uzņemšana no š.g. 5. jūlija līdz 6.augustam – elektroniski, no 19.jūlija līdz 6.augustam – klātienē Tomsona ielā 37, Rīgā.

Vairāk informācijas par mācībām https://www.rmk1.lv/lv/ kā arī vari uzdot dažādus interesējošus jautājumus LU Rīgas 1. medicīnas koledžas Facebook vietnē.

 

 

 

Rīgas Stradiņa universitāte

Rīgas Stradiņa universitātes atvērto durvju diena 29. aprīlī plkst. 14.00.

Tikai viens klikšķis ir nepieciešamas, lai atvērtu Rīgas Stradiņa universitātes durvis virtuāli un noskaidrotu visus jautājumus par nākotnes studiju iespējām!

29. aprīlī plkst. 14.00 aicinām topošos studentus skatīties tiešraidi RSU mājaslapā.

Skolēniem un citiem interesentiem būs iespēja nevien sekot līdzi galvenajai tiešraidei, bet arī tikties ar fakultāšu pārstāvjiem ZOOM telpās.

Reģistrācija: Saite

 

 

 

Latvijas Universitāte

Uzzini visu par studiju iespējām virtuālajā pasākumā “Skola 2021 Latvijas Universitātē”!

23. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 17.00 Latvijas Universitāte organizēs vēl nebijušu pasākumu – “Skola 2021 Latvijas Universitātē”. Pasākuma laikā visas dienas garumā topošajiem studentiem būs lieliska iespēja piedalīties virtuālās sarunās ar fakultāšu pārstāvjiem un saņemt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem.

Pasākums “Skola 2021 Latvijas Universitātē” būs kā alternatīva nenotikušajai izstādei “Skola 2021”, kas ik gadu izstāžu zālē ”Ķīpsala” pulcē ievērojamu skaitu interesentu un izglītības iestāžu. Pielāgojoties apstākļiem, pasākums notiks attālināti, taču sniedzot tādu pašu iespēju uzzināt sev nepieciešamo informāciju par studijām Latvijas Universitātē.

“Skola 2021 Latvijas Universitātē” notiks gribustudet.lv tīmekļa vietnē, bet individuālās un grupu sarunas tiks nodrošinātas Zoom platformā, kas topošajiem studentiem sniegs iespēju aprunāties ar savas fakultātes dekānu, studiju programmas direktoru vai studentu, lai uzzinātu pēc iespējas vairāk par izvēlēto studiju programmu, fakultāti un studiju dzīvi kopumā.

Pasākumā “Skola 2021 Latvijas Universitātē” piedalīsies 13 LU fakultāšu pārstāvji (dekāni, studiju programmu vadītāji, studenti), kuri sniegs atbildes par visām 150 LU studiju programmām. Pasākuma laikā būs iespēja uzzināt visu interesējošo arī par LU filiālēm, satiekoties arī ar filiāles pārstāvi.

Piesakies pasākumam, aizpildot pieteikumu formu: Saite

Vairāk par pasākumu un dienas programmu katrai fakultātei var izlasīt www.gribustudet.lv.

 

 

 

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

Aicinām PIKC VSIA „Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums” rīkotajās informācijas dienās, kuras notiks no 19.04. – 23.04., plkst. 15:00, tiešsaistē, MS Teams vidē.

Nedēļas garumā, ikvienam mācīties gribētājam būs iespēja attālinātā tiešsaistes formātā tikties ar RTRIT audzēkņiem, skolotājiem un darbiniekiem, kuri pastāstīs par mācību iespējām tehnikumā.

Tāpat būs iespēja iejusties audzēkņu lomā, paviesojoties mācību darbnīcās un dienesta viesnīcā.

Savukārt, ceturtdien, 22.04., plkst.15:00, ar savu pieredzi un veiksmes stāstiem dalīsies vairāki RTRIT absolventi.

 

 

 

EKO STUDENTAM 2021

EKO STUDENTAM 2021 – tā būs īsta studenta gaitu izsekošana nedēļas garumā - gan attālinātā saziņā, gan vienam otru redzot Zoom tiešsaistes aktivitātēs, gan līdzdarbojoties lekcijās.

Sekošana Banku augstskolas studentiem notiks no 26. līdz 30. aprīlim. Reģistrācijas process šim pasākumam ir sācies, un tas turpināsies līdz 20.aprīlim.

REĢISTRĀCIJA SEKO STUDENTAM 2021: Saite

Pasākuma apraksts: Saite

 

 

 

“Pieslēdzies RTU!”

No 19.04. līdz 30.04. norisināsies pasākums “Pieslēdzies RTU!”, kas topošajiem studentiem divas nedēļas ļaus iejusties RTU studentu ādā.

Pasākuma ietvaros katru darba dienas vakaru no plkst.18.00 līdz 19.00 Facebook live raidījumā “Pieslēdzies RTU!” studenti dalīsies savā pieredzē par studijām universitātē un pastāstīs visu, kas varētu interesēt topošo studentu. Skolēniem būs iespēja uzdot reāllaikā jautājumus, uz kuriem tiks atbildēts raidījuma garumā.

Saite uz FB pasākumu: https://www.facebook.com/events/3748277205240870

Papildus skolēniem būs iespēja:

katru darba dienu no 14.00 līdz 16.00, sekojot RTU kontam FB, uzzināt no mūsu studentiem par dažādām RTU studiju programmām;

izzināt kāda konkrēta studenta pieredzi, piedaloties akcijā «Seko studentam!», kas šogad norisināsies “Pieslēdzies RTU!” ietvaros.

Saite uz reģistrēšanos Seko studentam: https://sekostudentam.rtu.lv

Katra diena tiks veltīta vienai fakultātei. Vairāk informācija pielikumā.

 

 

 

Zinātnieku nakts 2021

30. aprīlī, norisināsies Zinātnieku nakts 2021.

Eiropas Zinātnieku nakts ir ikgadējs pasākums, kas apvieno Eiropas zinātniekus un zinātnes interesentus ar mērķi sniegt iespēju skolēniem un citiem interesentiem iepazīties ar jaunākajiem zinātnes sasniegumiem un zinātnieku darbu, viesojoties zinātniskajos institūtos, augstskolās un citās iestādēs, aprunājoties ar pašiem zinātniekiem un iepazīstot zinātnieku ikdienu.

Šogad drošības nolūkos pasākums norisināsies attālināti īpaši sagatavotā platformā www.zinatniekunakts2021.lv (vietne aktīva būs nedēļu pirms pasākuma), tādējādi kļūstot pieejamāks un dodot iespēju tajā piedalīties no jebkuras vietas pasaulē, bet ne mazāk izglītojošs un aizraujošs.

30. aprīlī plkst. 18.00–23.00 platformā vienlaikus darbosies teju 20 tiešraižu kanāli, kuros būs iespējams vērot ap 15 dažādu Latvijas augstskolu un zinātnisko institūciju sagatavotos eksperimentu demonstrējumus, virtuālās ekskursijas, lekcijas, diskusijas, īsfilmas un citas aktivitātes. Daļā no tām (konkursos, viktorīnās, mājās veicamos eksperimentos) skolēniem un citiem interesentiem būs iespēja arī piedalīties un laimēt vērtīgas balvas.

Skolēniem īpaši saistošu programmu padarīs šī gada viesis – Aldis Kalniņš un “Zili brīnumi”, kas piedāvās noskatīties izglītojošu izrādi un piedalīties vairāk nekā 10 interesantos eksperimentos.

Pasākuma aktualitātēm sekot līdzi aicinām: Saite

 

 

 

AUGSTSKOLU ATVĒRTĀS DURVIS 2021 | online

15.aprīlī no plkst. 14.00 - 17.30 notiks forums 11.-12 klašu skolēniem ,,AUGSTSKOLU ATVĒRTĀS DURVIS 2021 | online”.

Atvēriet plakātu lai pāriet uz saiti ar tiešraidi.

Informācija

 

 

 

Transporta un sakaru institūts

Transporta un sakaru institūts (TSI ) aicina ikvienu studēt gribētāju, kā arī viņu vecākus uz Atvērto durvju dienu individuālajām konsultācijām tiešsaistē!

Atvērto durvju dienu laikā būs iespēja uzzināt visu par mūsu piedāvātajām studiju programmām un jaunumiem, to priekšrocībām un unikalitāti, parunāt ar pasniedzējiem un uzzināt visu par atlaidēm un citām lojalitātes programmām!

Reģistrējies un saņem atbildes uz jautājumiem: Saite

 • 14. aprīlis pl.15:00 | Viss par studijām IT, robotikas, elektronikas, datortīklu jomā
 • 15. aprīlis pl.15:00 | Viss par studijām aviācijas un loģistikas jomā
 • 15. aprīlis pl.16:00 | Viss par studijām biznesa un vadības jomā

 

 

 

Bulduru Dārzkopības vidusskola

Uzzini kādas ir apgūstamās mācību programmas mūsu skolā pēc 9. un 12.klases absolvēšanas!

Aicinam uz tikšanos ar mūsu skolas pārstāvjiem Atvērto durvju dienā tiešsaistē!

Tikšanās laikā būs iespēja uzzināt visu par:

 • Apgūstamajām mācību programmām un iegūstamajām kvalifikācijām pēc pamatskolas un vidusskolas absolvēšanas;
 • Uzdot jautājumus mūsu mācību programmu vadītājiem;
 • Iepazīt "vaigā" mūsu skolas personālu;
 • Uzzināt informāciju par dienesta viesnīcām, sporta aktivitātēm skolā un citiem sastošiem jautājumiem;
 • Iepazīt un izstaigāt skolu un skolas apkārtni virtuālā tūrē;
 • Uzzināt visu par ārpusskolas lietām, vietām un aktivitātēm;
 • Piedalīties online viktorīnā "Atpazīsti augu mēģenē!"

Piesakies pasākumām: Saite

 

 

 

Dream Foundation Latvia

Lai veicinātu skolu jauniešu informētību par iespējām jau pēc 9. klases iegūt profesionālu izglītību un ātrāk iekļauties darba tirgū, kā arī mudinātu profesionālās izglītības iestādes fokusēties uz mūsdienu darba tirgū pieprasītu mācību piedāvājumu, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) rīko tiešsaistes konferenci "Nākotne gudrā lauksaimniecībā".

Konference notiks 30.martā no pulksten 10.00 līdz 13.30 un būs skatāma www.llkc.lv, kā arī LLKC feisbuka un youtube kontā.

Ikviens interesents šajā dienā varēs iepazīt aktuālo profesiju pieprasījumu lauksaimniecībā, kā arī uzzināt, kurās skolās Latvijā tās iespējams apgūt.

Pasākumā būs pieejama informācija kā par atalgojumu un izaugsmes iespējām dažādās lauksaimniecības profesijās, tā par veiksmes stāstiem, izvēloties savu dzīvi un darbu saistīt ar laukiem.

 

 

 

Dream Foundation Latvia

Ielūdzam 10., 11. un 12. klašu audzēkņus uz Dream Foundation Latvia rīkoto virtuālo sarunu par studijām Japānā - 23. martā plkst. 16:00.

Īpašie viesi pātstāvēs International College of Liberal Arts (iCLA) at Yamanashi Gakuin University pastāstīs par iespējām, kas paveras jauniešiem, izvēloties studijas viņu piedāvātajā brīvās mākslas (jeb Liberal Arts) studiju programmā.

Liberal arts nozīmē ASV augstākās izglītības iestādēm raksturīgo starpdisciplināro pieeju, kas ļauj studiju laikā papildus izvēlētai specialitātei apgūt arī citus priekšmetus, šādi izveidojot sev atbilstošāko studiju programmu. Dažas no piedāvātajām disciplīnām: politikas zinātne, uzņēmējdarbība, valodas, māksla u.c.

Pieteikties dalībai var šeit: Saite

Vairāk informācijas par universitāti un Libral Arts programmu: Saite

Pasākums ir bez maksas un noritēs angļu valodā.

 

 

 

''HOTEL SCHOOL'' Viesnīcu biznesa koledža

''HOTEL SCHOOL'' Viesnīcu biznesa koledža ielūdz topošos studentus, viņu draugus un vecākus Atvērto durvju dienām 2021.

Atvērto durvju dienas 2021 notiks tiešsaistē 30. martā plkst. 16:00!

Šogad dalība būs vienkāršāka kā jebkad, jo pasākumi notiks tiešsaistē! Tas nozīmē, ka jebkurš interesents varēs pieslēgties ar savu vadierīci (telefonu, datoru vai planšeti) un skatīties tiešraidi no koledžas.

Programmā - informācija par studiju iespējām, praksi, stipendijām un īpašiem piedāvājumiem, iespēja veikt virtuālu tūri pa koledžas telpām, iepazīties ar pasniedzējiem un uzzināt studentu un absolventu pieredzi. Un, protams, varēsiet uzdot jautājumus un dzirdēt atbildes!

Izvēlaties piemērotāko datumu un piesakāties jau tagad, aizpildot īsu pieteikuma anketu mūsu mājaslapā.

Saite

 

 

 

Tiešsaistes augstākās izglītības izstāde - 12.martā un 13.martā!

Iepazīstieties ar ārvalstu izglītības iestāžu pārstāvjiem no Nīderlandes, Lielbritānijas, Itālijas, Šveices, Francijas, Vācijas, Spānijas, Norvēģijas, Zviedrijas un citām valstīm.

Vebināru un tiešsaistes tikšanos laikā jums būs iespēja noklausīties izglītības iestāžu prezentācijas, uzzināt detalizētu informāciju par izglītības iestādēm un programmām, studiju finansēšanu, studentu kredītiem, stipendijām, bezmaksas izglītības iespējām, kā arī uzdot jautājumus un sarunāt laikus individuālajām konsultācijām.

Piedalīšanās izstādē ir bez maksas!

Izstādes programma 12. martā: saite

Izstādes programma 13. martā: saite

Reģistrējies pasākumām: saite

Uz tikšanos 12. un/vai 13. martā!

 

 

 

Latvijas Kultūras akadēmija

Skolēnu brīvlaikā, no 15. līdz 19. martam Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) piedāvā iespēju 10.–12.klašu skolēniem piedalīties pasākumā “Studenta kurpēs”, aicinot apmeklēt vairāk nekā 30 tiešsaistes lekcijas un nodarbības lielā daļā LKA piedāvātajās bakalaura studiju programmās un apakšprogrammās.

Tiešsaistes akcijā "Studenta kurpēs" skolēniem no visas Latvijas nedēļas garumā būs iespēja virtuāli paviesoties LKA un kopā ar studentiem piedalīties studiju procesā: lekcijās, semināros un nodarbībās. Tā būs iespēja iepazīt studiju procesu, studiju programmas un to saturu, LKA studentus un pasniedzējus, kā arī novērtēt savu motivāciju, izvēloties LKA, kā iespējamo studiju vietu nākotnē.

Vietu skaits lekciju apmeklējumam ir ierobežots, tāpēc skolēni tiek aicināti pieteikties savlaicīgi un ne vairāk kā uz 5 lekcijām.

Lekcijām pieteikties iespējams elektroniski līdz 13.marta plkst. 23.59, aizpildot formu: saite

 

 

 

RSU

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža organizē virtuālo atvērto durvju dienu!

Aicinām skolēnus reģistrēties, un pievienoties mums 23. martā plkst. 16:00 zoom tiešraidē.

Līdz 21. martam norit reģistrēšanās pasākumam: saite

Uz tika aicināti studiju programmu direktori, simulāciju eksperti, kā arī studenti, lai tikšanās reizē varētu pastāstīt gan par studiju programmām, gan par to, kā šobrīd notiek attālinātās studijas.

 

 

 

IZGLĪTĪBAS CEĻVEDIS 2021

10. martā iznācis laikraksta „Izglītība un Kultūra” specializēts e-pielikums IZGLĪTĪBAS CEĻVEDIS 2021, kura mērķauditorija ir visu Latvijas skolu 9. un 12. klašu absolventi, topošie studenti, kā arī profesionālo skolu, arodskolu un tehnikumu audzēkņi.

Ja tu esi 9. vai 12. klase, apskāties, lūdzu, šo izdevumu. Tas palīdzēs tev izdarīt izvēli turpmākajās mācībās un studijās.

Izglītības Ceļvedis pieejams šeit: saite

Informācija

 

 

 

Latvijas Jūras akadēmija

Aicinām pievienoties 19.03. plkst. 13:00 tiešsaistes platformai, kur Latvijas Jūras akadēmijas Studentu padomes pārstāvji iepazīstinās Jūs ar studiju procesu un prakses iespējām akadēmijā.

Linkus uz tiešsaistes platformu būs pieejams mūsu facebook lapā (saite) un mājas lapā (saite).

Jūrnieks, tā nav profesija, tas ir dzīvesveids!

 

 

 

“Izglītība un karjera”

Pielāgojoties pašreizējai situācijai, savu ikgadējo izstādi “Izglītība un karjera” pārvietojam virtuālajā telpā un 25. martā mēs plānojam lielāko tiešsaistes pasākumu Latvijā par studiju un karjeras izvēli.

Pasākuma tēma ir “Ko dara dažādu profesiju profesionāļi?”. Dažādu valstu universitātes un citi viesi prezentēs vairāk nekā 20 populāras profesijas mūsdienās.

Reģistrējies pasākumām: saite

Reģistrētiem dalībniekiem būs iespēja apskatīt visu prezentāciju ierakstus arī pēc pasākuma.

Informācija

 

 

 

Latvijas Universitāte

Latvijas Universitāte (LU) aicina skolēnus un topošos studētgribētājus iesaistīties LU attālinātajā pasākumā „Studenta kurpes 2021”, kurā skolēni varēs iekāpt studenta čībās no mājām, iepazīt studiju dzīvi un mācībspēkus, piedalīties lekcijās, semināros un uzzināt visu par ārpusstudiju aktivitātēm.

Pasākums "Studenta kurpēs" ik gadu pulcē skolēnus no visas Latvijas, kuri vēlas iepazīt studiju procesu Latvijas Universitātē, vienu dienu kopā ar studentu piedaloties lekcijās, semināros un iepazīstot studiju dzīvi. Tā ir lieliska iespēja jauniešiem gūt priekšstatu par studiju procesu, studiju programmām un to saturu, mācībspēkiem, ārpus studiju aktivitātēm un iespēja uzdot visus interesējošos jautājumus par LU.

Savukārt studentiem tā ir laba iespēja iegūt pieredzi, jaunu draudzību un apziņu, ka esi kādu motivējis un, iespējams, tieši Tavu ieteikumu vadīts skolēns ir izvēlējies studijas Latvijas Universitātē.

Reģistrēšanās skolēniem notiek no 8. līdz 21. martam.

Pasākuma laikā dalībnieki varēs piedalīties konkursos un laimēt vērtīgas balvas no LU.

Reģistrācija un informācija: saite

 

 

 

Rīgas Juridiskās augstskolas

Vai esi 11.–12. klases skolēns, kas redz savu nākotnes karjeru tiesībās, diplomātijā vai biznesā?

Tad nāc uz Rīgas Juridiskās augstskolas (RJA) bakalaura programmu atvērto durvju dienu 11. martā plkst 16:00 tiešsaistē.

Reģistrējies pasākumam un satiec RJA studentus, pasniedzējus un absolventus, kas iepazīstinās ar augstskolu, mūsu bakalaura programmām, Erasmus apmaiņas studiju un prakses iespējām.

Reģistrācijai: saite

Vairāk par studijām RJA lasi: saite

 

 

 

Karjeras izvēles centrs

2020./2021. mācību gadā Rīgas 34. vidusskolā tika izveidots karjeras izvēles centrs kurā par pedagogu karjeras konsultantu (PKK) strādā Jeļena Matjakubova.

Šajā mācību gadā pedagogi, izglītojamie un vecāki arī mūsu skolā karjeras izvēles centrā var saņemt konsultācijas par karjeras izglītību un konkrēta cilvēka vai ģimenes interesēm un vēlmēm šajā jomā.


Pedagoga karjeras konsultanta individuālo konsultāciju grafiks:

Pirmdiena 14:00 – 15:00

Trešdiena 15:30 – 17:30 +vecāki

Piektdiena 14:00 – 15:30

KI programma

Informācija

 

 

 

Karjeras nedeļa

No 26.10 līdz 30.10.2020. Latvijā visās skolās notiek Karjeras nedēļa. Izglītības un zinātnes ministrija un VIAA “Karjeras nedēļas” laikā laikā organizē:

27. oktobrī 19:00 online diskusiju pieaugušiem par skolēnu izvēli un nākotni un laipni aicina uz sarunu visus, kurus skāra šī tēma.

28. oktobrī no 10:00 jauniešiem online diskusiju "Uzklausi, padomā un izlemj pats" par skolēnu izvēli un dzīves plānošanu, un laipni aicina uz sarunu visus 8. - 12. klašu skolēnus, kurus interesē šī tēma.

Skolas "Karjeras nedeļas" programma: Karjeras nedēļas programma

Noderīga informācija:

Vecākiem paredzētas animācijas, kurās ietvertas biežāk pieļautās kļūdas, vecākiem iesaistoties bērna karjeras jautājumu risināšanā:

1. Karjeras nedēļa. Klau! Sadzirdi un liec aiz auss! Animācija: Jaunieša saruna ar vecākiem

2. Karjeras nedēļa. Klau! Sadzirdi un liec aiz auss! Animācija: Dēls vēlas apgūt profesiju

3. Karjeras nedēļa. Klau! Sadzirdi un liec aiz auss! Animācija: Vecāki virza meitu medicīnā


No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

Piedāvājums


Profesionālā vidusskola "Victoria"

Frizieris

 

 

 

Atvērto durvju dienas


Latvijas Kultūras koledža

RISEBA

Latvijas Lauksaimniecības universitāte

 

 

 

Kā top žurnāls?


Informācija

 

 

 

TALLINN UNIVERSITY NEWSLETTER - MAY 2020


Informācija

 

 

 

Piedāvājums


Grafikas un multimediju specialists

Viesnīcu specialists

 

 

 

Atvērto durvju dienas 2020


Informācija

 

 

 

Universitātes aicina


RTU

RSU

RISEBA

Ekonomikas un kultūras augstskola

Transporta un sakaru institūts

Rīgas Mākslas un mediju tehnikums

Rīgas Stila un modes tehnikums

 

 

 

Karjeras izvēle


Karjeras izvēle, psiholoģija

Ko īsti nozīmē IT joma

 

 

 

KARJERAS IZVĒLE


Atvērto durvju dienas

Jaunās profesijas

Profesiju apraksts

Karjeras izvēle

 

 

 

Iepazīsti profesiju dažādību


Iepazīsti profesiju dažādību

Noderīgas interneta adreses

 

 

 

„Loģistikas speciālists- kas tas ir un ko dara?" 03.12.2019.


Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713) ietvaros 11.klašu skolēniem bija iespēja apmeklēt loģistikas kompāniju “Kreiss”. Ekskursijas laikā skolēni labāk iepazina šo darbības jomu, guva priekšstatu par loģistikas speciālista profesiju un kompānijas darbības principiem, kā arī par iespējām nākotnē izmēģināt savus spēkus tieši šajā perspektīvajā nozarē.


No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

„Es līderis un savas dzīves veidotājs” 20.11.2019.


Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713) ietvaros skolā notika tikšanās ar sertificētu supervizori, kouču un Audemio.lv vadītāju Indru Markovu . Praktiskās nodarbībās 12. klašu skolēniem bija iespēja izmēģināt rotaļīgā veidā vingrinājumus un iepazīties ar teorētisko bāzi, kas tiek virzīta uz to, lai izglītojamie spētu noticēt sev, atklāt un realizēt savas spējas un raksturīgākās iezīmes arī neordinārās situācijās.


No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

„Par profesijām no profesionāļiem" 28.10.2019.-29.10.2019.


Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713) ietvaros skolā notika pasākums 1.-4. klašu skolēniem “Par profesijām no profesionāliem.”. Pasākuma laikā skolēniem tika organizētas meistarklases, un viņi guva priekšstastu par tādēm profesiām kā veterinārs, pavārs, vilnas apstrades specialists, papīra dizaina meistars.


 
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

KARJERAS NEDĒĻA 2019. gada 14.-18. oktobris


KARJERAS NEDĒĻAS PLĀNS

 

 

 

„Es būšu dīdžejs” 21.02.2019.


Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713) ietvaros skolā 7. skolēniem notika pasākums „ Es būšu dīdžejs.”

21.02.2019. skolēni skolā tikās ar Rīgas Dīdžeju skolas pārstāvjiem. Pasākuma mērķis bija iepazīstināt 7. klases izglītojamos ar dīdžeja un producēšanas jomas specializāciju Rīgas Dīdžeju skolas darbinieka vadībā, kā arī rosināt skolēnus apzināties savu muzikalitāti un mākslinieciskās spējas, talantus. Pasākuma ietvaros notika 4 praktiskas nodarbības, kurās skolēni varēja izmēģināt profesionālu mūzikas aparatūru. Pasākuma laikā skolēniem bija iespēja pārliecināties, ka tīkama nodarbošanās var kļūt arī par profesiju.


 
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

“Vai teātrī strāda tikai aktieri?” 21.01.2019.-31.01.2019.


Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713) ietvaros notika mācību ekskursija teātrī “Brīvo Aktieru sabiedrība”.

Skolēniem bija iespēja iepazīt teātra aizkulises – kas notiek grimētavā, kostīmu darbnīcā, kā tiek izgatavotas butaforijas, uzzināt, kā strādā skaņu režisors un gaismotājs utt. Skolēni ielūkojās dekorāciju noliktavā, kā arī iepazinās ar skatuves darbības principiem. Skolēni guva priekšstatu par to, kādu profesiju pārstāvji strādā teātrī, kādas prasmes un iemaņas tiem nepieciešamas.


 
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

„No idejas līdz realizēšanai.” 05.12.2018. un 07.12.2018.


Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713) ietvaros skolā notika pasākums 8.-9. kl. skolēniem „ No idejas līdz realizēšanai.”

Skolēni skolā tikās ISMA ar profesoru, kurš palīdzēja skolēniem radīt priekšstatu, kā iespējams plānot savu darbību, lai sasniegtu tuvākus vai tālākus karjeras attīstības mērķus. Eksperts skolēniem organizēja teorētisku nodarbību un psiholoģiskus treniņus, kas virzīti uz to, lai skolēni spētu atklāt savas spējas, intereses, raksturīgākās iezīmes. Nodarbību laikā eksperts izmantoja daudzveidīgas psiholoģiskā treniņa metodes.


 
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

“Kad vaļasprieks kļūst par profesiju." 13.11.2018.-15.11.2018.


Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713) ietvaros skolā notika tikšanās ar mākslinieku noformētāju.

Radošajā darbnīcā 1.-2.klašu skolēniem bija iespēja iepazīties ar mākslinieka darba specifiku un izmāģināt savus spēkus šajā jomā. Nodarbības nobeigumā skolēniem bija iespēja šīs jomas pārstāvim uzdot jautājumus un saņemt uz tiem atbildes.


 
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

KARJERAS NEDĒĻA 2018 “BŪVĒ SAVU KARJERU PATS!”


Karjeras nedēļas 2018 ietvaros “Būvē savu karjeru pats!” mūsu skolā notika Karjeras pasākumi: tikšanās ar dažādu profesiju pārstāvjiem, interaktīvās spēles un diskusijas, ekskursijas uzņēmumos, aptaujas un izpētes, viktorīnas un citi ārpusklases pasākumi.

Paldies klases audzinātājiem un vecākiem par daudzveidīgo pasākumu organizēšanu!


 
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

KARJERAS NEDĒĻA 2018 “BŪVĒ SAVU KARJERU PATS!”


Informācija

 

"Profesiju pasaule"

Klases stunda 3.d klasē "Profesiju pasaule"

Klases stundas mērķis bija iepazīstināt sākumskolas skolēnus ar daudzveidīgo profesiju pasauli, sniegt ieskatu dažādu profesiju pārstāvju pienākumos un veicamajos darbos. Skolēniem iepazīt plašo profesiju pasauli palīdzēja Karjeras kompass, ar kura palīdzību aktīvā un aizraujošā veidā skolēni pilnveidoja savas zināšanas par dažādām profesijām. 
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

 
 

"Jauniešu forums. Sapņu kompānija." 26.03.2018.-27.03.2018.

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713) ietvaros skolā notika tikšanās ar mārketinga un finanšu jomas speciālistiem, kuri stāstīja par savu pieredzi personīgā biznesa izveidē un attīstīšanā, kā arī sniedza ieskatu teorētiskajos jautājumos, kas būtu jāzina, lai varētu izveidot savu uzņēmumu. Praktiskās nodarbības laikā skolēniem bija iespēja izveidot savu sapņu kompāniju, izstrādāt biznesa plānu, saņemt speciālistu vērtējumu, komentārus un ieteikumus. Sasniedzamais mērķis – sniegt skolēniem priekšstatu, kā iespējams realizēt sapni par savu uzņēmumu, kādas darbības nepieciešams veikt, lai izveidotu uzņēmumu. Saturs: Finanšu menedžera un mārketinga speciālista lekcija par topošajiem uzņēmējiem nepieciešamajām prasmēm, par sava biznesa plāna radīšanu. Praktiskajā nodarbībā izglītojamajiem (sadalītiem pa grupām) jāizveido savas sapņu kompānijas vīzija, misija un biznesa plāns. Notiks paveiktā apspriešana un ideju analīze.

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

 

"Profesiju gadatirgus." 26.02.2018.

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713) ietvaros 1.-3.kl. skolēniem tika organizēts pasākums “Profesiju gadatirgus”. Pasākuma mērķis – iepazīstināt sākumskolas skolēnus ar profesiju daudzveidību un popularizēt dažādas profesijas. Pasākuma laikā tika organizētas 5 profesiju darbnīcas, kurās skolēni varēja uzzināt informāciju par jūrnieka, ķīmiķa, psihologa, manikīra meistara un galdnieka profesiju, uzdot jautājumus un gūt pilnīgāku priekšstatu par šo speciālistu darbu, pienākumiem, nepieciešamajām prasmēm.

.

 

 

 

"Personiskās efektivitātes un pārliecinātas uzvedības treniņš karjeras veidošanai." 09.03.2018.

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713) ietvaros skolā notika psiholoģisks trenings, kura mērķis bija palīdzēt skolēniem izvēlēties piemērotāko virzienu savai profesionālajai darbībai. Nodarbības laikā tika realizētas vairākas aktivitātes, pildīti uzdevumi, notika diskusijas par jautājumiem, kas saistīti ar dažādām profesionālās darbības jomām.

 

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

«Ceļojums profesiju pasaulē "07.02.2018.

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713) ietvaros 5.-7. klašu skolēniem tika organizēta viktorīna par dažādām profesijām. Katra klase izlozēja kādu no profesijām, par kuru gatavoja informatīvu stāstījumu un 5 jautājumus par konkrēto profesiju pārējiem viktorīnas dalībniekiem. Klašu grupām bija iespēja prezentēt savu mājasdarbu un uzdot pārējām klašu grupām jautājumus. Pareizi atbildot uz jautājumiem, bija iespēja nopelnīt noteiktu skaitu punktu. Pēc tam skolēni iesaistījās viktorīnā, veicot piedāvātos uzdevumus.

 

 Mūsu rezultāti:

1.vieta - 5.b un 7.c

2.vieta - 5.c un 7.a

3.vieta - 5.d un 7.b

 

 

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

"Mana karjera sportā"09.02.2018.

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713) ietvaros notika 7.-9.kl. skolēnu tikšanās ar sporta jomas profesiju pārstāvjiem. Lai pastāstītu skolēniem par šīs jomas profesiju specifiku, pie skolēniem bija ieradies fitnesa treneris un Pankrationa federācijas prezidents. Pēc tikšanās skolēni bija guvuši izpratni par to, ko īsti dara šīs jomas pārstāvji, kādas ir izglītošanās iespējas, kā arī apliecinājumu tam, ka mūsdienās būt sportistam tā arī ir profesija.

 

 
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

«Ceļojums profesiju pasaulē" 1.-4.kl.06.02.2018.

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713) ietvaros 1.-4. kl. skolēniem bija iespēja piedalīties viktorīnā. Katras klases uzdevums bija sagatavot stāstījumu un 5 jautājumus pārējiem pasākuma dalībniekiem par vienu iepriekš izlozētu profesiju. Par profesijas prezentēšanu un pareizām atbildēm uz citu klašu sagatavotajiem jautājumiem klase varēja saņemt noteiktu punktu skaitu. Atbilstoši iegūtajam punktu skaitam tika noteikti uzvarētāji:
 

Mūsu rezultāti:

1.vieta - 2.b un 3.b

2.vieta - 1.b un 3.e

3.vieta - 1.a un 3.a

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

"Inženierzinātnes- tas ir interesanti un persrektīvi !" 26.01.2018.

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713) ietvaros 11.kl. skolēniem tika organizēts pasākums “Inženierzinātnes – tas ir perspektīvi”. Pasākuma mērķis bija iepazīstināt skolēnus ar inženiera profesijas specifiku. Pasākuma laikā skolēniem bija iespēja tikties ar šīs specialitātes pārstāvi, kurš pastāstīja par izglītības un karjeras iespējām. 11.B kl. skolēni apmeklēja arī Moto muzeju, kur uzskatāmā veidā varēja aplūkot vienu no inženierzinātņu jomām – mašīnbūvi.

Ekskursijas laikā skolēni paplašina savu redzesloku, kā laika gaitā attīstījusies transporta nozare, ieguva priekšstatu par daudzveidīgo šīs jomas zināšanu un prasmju pielietojumu.

 

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
 
 

"Kur noder mākslinieka un dizainera profesija?" 30.01.2018.

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713) ietvaros 6. kl. skolēniem bija iespēja piedalīties pasākumā “Kur noder mākslinieka un dizainera profesija?”. Skolēni apmeklēja Porcelāna muzeju, kur viņiem bija iespēja piedalīties meistarklasē, kuras laikā skolēni paši varēja veidot dizainu porcelāna traukiem, tos apgleznojot ar īpašām krāsām.

 

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

"Mīļākais darbs kā dzīves ieguvums" 12.12.2017.

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713) ietvaros 8.- 11. kl. skolēniem tika organizēts pasākums “Mīļākais darbs kā dzīves ieguvums”. Pasākuma mērķis bija izglītos skolēnus, kā vajadzētu izturēties un ģērbties darba intervijas laikā. Praktiskās nodarbības laikā skolēniem bija iespēja izspēlēt darba intervijas lomu spēles, saņemt speciālista komentārus un ieteikumus.

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 


"Dažādu profesiju darbnīcas" 29.01.2018.-02.02.2018.

Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713) ietvaros 4.- 5.kl. skolēni piedalījās pasākumā “Dažādu profesiju darbnīcas”. Pasākuma mērķis bija iepazīstināt skolēnus ar dažādām profesijām, popularizēt šīs profesijas. Skolēniem tika piedāvātas piecas dažādas profesiju darbnīcas – fitnesa trenera, aktiera, friziera, florista un kosmetologa -, kur skolēniem bija iespēja ne tikai dzirdēt šo jomu profesionāļu stāstījumu, bet arī pašiem praktiski izmēģināt savus spēkus.

 

.

 

 
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

"Profesiju sīrups" 24.11.2017.-26.11.2017.

Karjeras nedēļas laikā 4. un 9. kl. skolēni piedalījās dažādos ārpusskolas pasākumos. Šo pasākumu mērķis bija pievērst jauniešu uzmanību mūsdienās aktuālām profesijām. Pasākumu laikā skolēnu komandas ceļoja pa dažādām profesiju stacijām, kontaktējās ar ekspertiem un iespēju robežās arī darbojās praktiski.

"Izveido savu CV un motivācijas vēstuli" 14.11.2017.-21.11.2017.

Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713) 8.- 11.kl. skolēniem tika organizēts pasākums “Izveido savu CV un Motivācijas vēstuli”. Pasākuma mērķis – radīt izpratni par to, kādi principi jāievēro, rakstot CV un motivācijas vēstuli, ko akcentēt, lai atklātu savu potenciālu. Teorētiskās nodarbības laikā skolēni uzzināja galvenos CV un motivācijas vēstules rakstības pamatprincipus, praktiskās nodarbības laikā speciālists analizēja skolēnu uzrakstīto un sniedza noderīgus ieteikumus.

 

 

  

Tikšanās ar Dream foundation pārstāvjiem. 15.09.2017.

Tikšanās laikā ar DREAM FOUNDATION pārstāvjiem 11.kl skolēniem bija iespēja uzklausīt informāciju par mācību iespējām ārzemēs.