slide_6.png
slide_5.png
slide_4.png
slide_7.png
slide_1.png
slide_3.png
slide_2.png
SākumsRīgas pilsētas olimpiāžu rezultāti eksakto zinātņu priekšmetos

Sludinājumi

Rudens brīvdienas – no 2021. gada 18. oktobra līdz 22. oktobrim.

Mācību procesa organizācija 2021./2022. mācību gada I. semestrī

Kārtība COVID-19 ierobežošanai

Izglītojamo pārvietošanās pa skolu 2021./2022.mācību gadā (Kandavas ielā 4)

Ieeja skolā un izeja no skolas 2021./2022. mācību gadā (Vircavas ielā 7)

Kabinetu saraksts (Vircavas ielā 7)

Kabinetu saraksts (Kandavas ielā 4)

1. - 12. klašu stundu saraksts ir pieejams sadaļā "Mācību process" - "Stundu saraksts".

 

2021./2022.m.g. Rīgas 34.vidusskolas e-žurnāls

 

Daži ieteikumi veiksmīgām mācībām

Tiešsaistes mācību stundas noteikumi

Informācija par mājas karantīnu

 

Rīcības algoritms, ja bērnam ir akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmes

Par epidemioloģiskās drošības prasību piemērošanu

Izglītojamo vecāku un citu nepiederošu personu uzturēšanās kārtība Rīgas 34.vidusskolā

 No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 bernu tiesibas

Bērnu Tiesības

                                          

Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67459090 e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei.

Informācija

E-adrese:

Jaunumi

Rīgas pilsētas olimpiāžu rezultāti eksakto zinātņu priekšmetos

 

 Apsveicam Rīgas pilsētas olimpiāžu eksakto zinātņu priekšmetos uzvarētājus!

 

 

Fizika:

2.vieta

Viktoram Leidmanam, 9. klase

3.vieta

Jurim Keršam, 11. klase;

Mihailam Buņinam, 11. klase;

Atzinība

Ņikitam Pētermanim, 9. klase;

 

Paldies skolotājiem Olgai Vasiļjevai un Marijai Malajai

 

Ķīmija:

2.vieta

Ļeonam Stankevičam, 9.klase;

Atzinība

Ladai Leidmanei, 11.klase;

 

Paldies skolotājai Zojai Griņevskai

 

Matemātika:

1.vieta

Andrejam Petrovam, 5. klase;

Jūlijai Vaikutei, 5. klase;

Jūlijai Zilberei, 5. klase;

Aleksejam Leidmanam, 7. klase;

2.vieta

Dānielam Vaikutim, 5. klase;

Marijai Simonai Dombrovskai, 7. klase;

Jeļenai Česnokovai, 9. Klase

Katrīnai Dankovskai, 9. klase

3.vieta

Kristīnai Neboračko, 5. klase;

Renātei Rasiņai, 5. klase;

Danielam Stepaņenko, 5. klase

Ēvaldam Ņestrojevam, 6. klase;

Lilianai Sidorovai, 6. klase;

Edvardam Ščublinskim, 6. klase;

Poļinai Beļevičai, 7. klase;

Ivanam Piškinam, 7. klase;

Daniilam Balonuškovam, 8. klase;

Antonam Lopateckim, 8. klase;

Irinai Nagornovai, 8. klase;

Ņikitam Meļentjevam, 12. klase

Atzinība

Rolandam, 5. klase;

Annai Petrovai, 6. klase;

Marijai Petrovai, 7. klase;

Katrīnai Zubkovai, 7. klase;

Martai Batmanovai, 8. klase;

Jekaterinai Šeršņovai, 8. klase;

Viktoram Leidmanam, 9. klase

 

 

Paldies skolotājiem Innai Gļebovai, Nadeždai Koļedai, Svetlanai Maļinovai , Olgai Trasko , Raisai Vasiļevskai , Marinai Vasinai

 

Lai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu