Informatika.png
zn20_1.png
Guitars.png
11.png
slide_5.png
Sajema.png
33.png
China-70.png
slide_4.png
Latv-70.png
slide_1.png
Komforta-diena.png
SākumsErasmus+ projekta “Dressed to CLIL” trešā mobilitāte Spānijā.

Sludinājumi

Cienījamie skolēnu vecāki turpmāk, lai iegūtu MS Teams un Mykoob.lv paroles, lūdzu vērsieties: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,norādot bērna klase un vārds, uzvārds un sāvu e-pastu.

 

Mācību procesa organizācija 2023./2024. mācību gada I. semestrī 

Tiešsaistes mācību stundas noteikumi

Izglītojamo vecāku un citu nepiederošu personu uzturēšanās kārtība Rīgas 34.vidusskolā


 bernu tiesibas Bērnu Tiesības

Likuma uzdevums (2. pants)
Šī likuma uzdevums ir noteikt, kādas ir Tavas tiesības, brīvības un to aizsardzība, ņemot vērā, ka Tev kā bērnam ir vajadzīga īpaša aizsardzība un gādība.


Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67474059, 67458895; e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei (Informācija)


E-adrese:

 

Jaunumi

Erasmus+ projekta “Dressed to CLIL” trešā mobilitāte Spānijā.

Rīgas 34. vidusskola piedalījās Erasmus+ projekta “Dressed to CLIL” mobilitātē Spānijā 2022. g. no 18 līdz 24 septembrim. Projekts tiks īstenots starp 5 skolām no Nīderlandes, Itālijas, Slovēnijas, Spānijas un Latvijas. Mobilitātes laikā 5 skolēni no 7.a un 7.b klases un divas skolotājas Irina Grinevska un Marina Barbašina apmeklēja skolu Mursijā CEIP Nuestra Señora de la Fuensanta, Beniaján. Galvenā tēma ir veselīgs uzturs un dzīvesveids Spānijā un citas Eiropas valstīs, par ko skolēni prezentēja savus projektus. Mobilitātes laikā skolēni un skolotājas iepazinās ar skolu, Beniajana rātsnamu, pastaigāja pa Mursijas un Kartahenas ielām, izbrauca ar kuģīti un apmeklēja muzejus. Jau oktobrī gaidīsim projekta pārstāvjus no Eiropas pie mums skolā.