Informatika.png
zn20_1.png
Guitars.png
11.png
slide_5.png
Sajema.png
33.png
slide_4.png
slide_1.png
China-dance.png
Komforta-diena.png
slide_2.png
SākumsSaliedēšanas pasākums

Sludinājumi

Cienījamie skolēnu vecāki turpmāk, lai iegūtu MS Teams un Mykoob.lv paroles, lūdzu vērsieties: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,norādot bērna klase un vārds, uzvārds un sāvu e-pastu.

 

Mācību procesa organizācija 2023./2024. mācību gada I. semestrī 

Tiešsaistes mācību stundas noteikumi

Izglītojamo vecāku un citu nepiederošu personu uzturēšanās kārtība Rīgas 34.vidusskolā


 bernu tiesibas Bērnu Tiesības

Likuma uzdevums (2. pants)
Šī likuma uzdevums ir noteikt, kādas ir Tavas tiesības, brīvības un to aizsardzība, ņemot vērā, ka Tev kā bērnam ir vajadzīga īpaša aizsardzība un gādība.


Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67474059, 67458895; e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei (Informācija)


E-adrese:

 

Jaunumi

Saliedēšanas pasākums

Jau tradicionāli, 15.septembrī, 10. klases skolēni piedalījās vidusskolēnu kolektīva saliedēšanas pasākumā. 65 skolēni pēc nejaušības principa tika sadalīti komandās, komandas veica noteiktus uzdevumus septiņas dažādās stacijās.
Skolēniem bija iespēja pierādīt to, ka viņiem piemīt radošums, ātra reakcija un viņi prot strādāt kopā. Desmitās klases skolēni tika galā ar visiem viņiem piedāvātajiem uzdevumiem un tagad viņus var uzskatīt par pilntiesīgiem mūsu skolas vidusskolēniem. Apsveicam!
Izsakām pateicību skolēnu parlamentam un mūsu draugiem.
Pateicoties jums 10. klases skolēni ir piedzīvojuši kopīgas atmiņas!