slide_6.png
slide_5.png
slide_4.png
slide_7.png
slide_1.png
slide_3.png
slide_2.png
SākumsIzaudzēt Zaļu Paaudzi

Sludinājumi

Cienījamie skolēnu vecāki turpmāk, lai iegūtu MS Teams un Mykoob.lv paroles, lūdzu vērsieties: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mācību procesa organizācija 2022./2023. mācību gada I. semestrī


Klases audzinātāju saraksts 2022./2023.m.g.


 Informācija par izglītojamo ēdināšanu

ĒDINĀŠANAS LĪGUMA FAILS (www.failiem.lv) >>>

ĒDINĀŠANAS LĪGUMA FAILS (google disc)>>>

Lai parakstītu ēdināšanās līgumu ar e-parakstu vecāki:

1) lejupielādē līguma projektu;

2) līgumu papildina ar nepieciešamo informāciju;

3) paraksta ar drošo e-parakstu;

4) nosūta ēdinātājam uz norādīto e-pastu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ).

Ēdinātājs pārbauda datus, paraksta līgumu ar e-parakstu un nosūta to vecākam (bērna likumiskajam pārstāvim).

 

Ieeja skolā  un izeja no skolas 2022./2023.mācību gadā.
 

 

Daži ieteikumi veiksmīgām mācībām

Tiešsaistes mācību stundas noteikumi

Izglītojamo vecāku un citu nepiederošu personu uzturēšanās kārtība Rīgas 34.vidusskolā


 bernu tiesibas Bērnu Tiesības

Likuma uzdevums (2. pants)
Šī likuma uzdevums ir noteikt, kādas ir Tavas tiesības, brīvības un to aizsardzība, ņemot vērā, ka Tev kā bērnam ir vajadzīga īpaša aizsardzība un gādība.


Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67474059, 67458895; e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei (Informācija)


E-adrese:

Jaunumi

Izaudzēt Zaļu Paaudzi

No 30.aprīļa līdz 5. maijam Kantabrijā notika skolēnu tikšanās,,Izaudzēt Zaļu Paaudzi’’projekta ietvaros. Tikās triju valstu -Latvijas, Itālijas un Spānijas skolu projekta dalībnieki, projekta vadītājas G.Zaremba un M.Perlova (angļu valodas skolotājas).9. klašu skolēni projekta ietvaros veidoja prezentāciju“7R. Recycle.Renew.Reuse.Regift. Reduce Repair.Rethink” Ar visiem veidotajiem un prezentētajiem materiāliem var iepazīties vietnē https://live.etwinning.net/groups)

Skolēni izpētīja interneta resursus un literatūru par cilvēka ietekmi uz apkārtējo vidi, kā arī ekoloģisko saikni starp cilvēku un dabu. Projekta dalībniekiem bija iespēja tikties ar Cabezonde la Sal pilsētas mēru, kā arī apmeklēt divus pilsētas uzņēmumus.

4.05. skolēni un skolotāji no Itālijas, Spānijas un mūsu skolas angļu valodas skolotāja G.Zaremba , kā arī 9.a klases skolniece Krivoja sniedza interviju radio Cabezon recibe a los alumnos europeos del programa Erasmus+ https://www.eldiariomontanes.es/region/occidental/cabezon-recibe-alumnos-20220502163223-nt.html#vca=fixed-btn&vso=rrss&vmc=fb&vli=Occidental ), kuras laikā tika sniegta informācija par projekta gaitu, mērķiem, redzēto un iegūto.

VIDEO>>>