pl_slide_03.jpg
pl_slide_02.jpg
pl_slide_04.jpg
pl_slide_01.jpg
pl_slide_05.jpg
HomeAdditional educationClubs of Interest

Clubs of Interest

Acrobatics

Acrobatics

Place: 4 Kandavas street

Teacher: Tamāra Ceda

Phone No.: +371 26080428

Aktuāli. Karjeras notikumi


Aicinām uz Rīgas Stradiņa Sociālo zinātņu fakultātes docētāja, asociētā profesora Venta Sīļa lekciju "Izglītība un personība attīstība: konformisms vai individuācija.

Lekcija notiks tiešsaistē 28. martā plkst. 16.00.

Skaties tiešraidi šeit >>>

Augstskola savas durvis visiem interesentiem šogad vērs sestdien13. aprīlī. Topošie studenti varēs iepazīt RSU studiju programmu saturu, augstskolas vidi, mācībspēkus un studentus.

Sākot no plkst. 11.00 līdz plkst. 16.00RSU centrālajā ēkā (Dzirciema ielā 16), RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā (Anniņmuižas bulvārī 26a) un Farmācijas studiju un pētniecības centrā (Konsula ielā 21) notiks dažādas aktivitātes, kuru laikā nozares ekspertu un studentu uzraudzībā būs iespēja izmēģināt studiju procesā izmantotās simulāciju tehnoloģijas un piedalīties gadījumu analīžu izspēlēs.

Ar pasākuma programmu iepazīsties šeit >>>


Hei, jaunieši!

Vai vēlies uzzināt par iespējām Eiropā, iegūt jaunus draugus un labi pavadīt laiku?

Tad pievienojies uz pāsākumu “Speed project” , kur būs dažādas saliedējošas aktivitātes, pieredzes stāsti, radoša darbošanās un uzkodas! Ņammmm!

Kad? Ceturtdien, 29.februārī
Kur? Jauniešu centrā “Kaņieris” (Kaņiera iela 15)
Cikos? 17:00-20:00
Pieteikšanās anketa: https://ej.uz/speedproject

Pasākumu rīko Europeers Latvia tīkla jaunieši.
Tiekamies!!!

Rīgas jauniešu centra KAŅIERIS komanda

Dace un Anna Paula 

+371 67026849

Kaņiera iela 15, Rīga, LV-1063

IG @kaniera15

FB @kanieris

Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta

Sporta un jaunatnes pārvaldes Jaunatnes nodaļa

izglitiba.riga.lv

riga.lv


Kas? Kur? Kad? Izstādes “Skola 2024” špikerītis

No 23. līdz 25. februārim Ķīpsalā norisināsies Latvijas lielākā izglītības izstāde “Skola 2024”, kur jaunieši varēs smelties daudzpusīgu informāciju par mācību iespējām Latvijā un ārzemēs, gūt iedvesmu jaudīgos notikumos uz trīs skatuvēm, tikties ar pazīstamām personībām, studentiem, mācībspēkiem un iesaistīties dažādās aktivitātēs. Ko vēl apmeklētājiem sola izstāde? Uzzini jau tagad!

 

Satiec influenceri Niklāvu Mičuli un hiphop mūziķi Ansi

Aiz sociālos tīklos radītas ilūzijas bieži vien skapī ir paslēpts kāds “skeletiņš”, kas, ļoti iespējams, nav svešs arī tev. Par panikas lēkmēm un kas palīdzējis tās pārvarēt, kā arī par sociālo tīklu veidošanas aizkulisēm pieredzē dalīsies Niklāvs Mičulis, kuram “Instragam” ir vairāk nekā 84 tūkstoši sekotāju. Niklāvs aktualizēs tēmu par mentālo veselību 23. februārī plkst. 15.25 jauniešu neformālajā forumā “Rosinātava’24”. Slavens ar leģendāriem pantiem, izpārdotiem koncertiem un rekordus graujošiem albumiem – tas ir Ansis, mūziķis, kurš ikvienā darbā ieliks sirdi un dvēseli. Ja vēlies dzirdēt viņa veiksmes atslēgu, piebiedrojies sarunai  “Nākotne ir tagad”  plkst. 12.15.  Vēl “Rosinātavā” varēsi satikt Piparu jeb Roju Puķi, Paulu Dunderi, Armandu Simsonu un citus. Forumu vari apmeklēt bez maksas, iegādājoties izstādes “Skola 2024” biļeti. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc iepriekš reģistrējies: https://ej.uz/Rosinatava

Izmēģini jaunākos Asus Dual-Screen klēpjatorus

Ja tevi aizrauj tehnoloģijas, tad noteikti apmeklē “Datorium” tehnoloģiju skatuvi, kur varēsi izmēģināt jauno ASUS Zenbook DUO, pasaules pirmo 14 collu dubultā ekrāna OLED laptopu! Pasaules pirmizrāde notika janvārī ASV, bet tagad dators piedzīvos Baltijas pirmizrādi izstādē “Skola 2024”!

Uzzini par “Turības” jauno studiju virzienu

Ja vēlies  tikt pie mirdzoša meikapa, nofotografēties un vēl uzzināt par biznesa augstskolas “Turība” jauno studiju virzienu “Veselības aprūpe”, tad apmeklē “Turības” stendu. Starp citu, “Veselības aprūpe” piedāvās divas profesionālās augstākās izglītības koledžas studiju programmas – “Estētiskā kosmetoloģija” un “Ārstnieciskā masāža”.

Apmeklē kulinārijas meistarklasi

Vai tev patīk gatavot un novērtēt kulināros brīnumus? Tad sestdien, 24. februārī, nāc uz kulinārijas meistarklasi un skaties, kādus šedevrus tikai 20 minūšu laikā pagatavos šefpavārs Romāns Artamonovs, kurš kulinārijas mākslas noslēpumus mācību procesā atklāj “Riga Hotel School” topošajiem pavāriem. Precīzs meistarklases laiks būs zināms vēlāk. Seko līdzi informācijai mājaslapā un sociālajos tīklos!

Iepazīsti spēka profesijas

Vai tevi aizrauj profesijas, kurās nepieciešams spēks, izturība un veiklība? Ķīpsalā iepazīsti policista, karavīra, jūrnieka un ugunsdzēsēja profesijas! 24. februārī plkst. 12.00 apmeklē Atvērto skatuvi, kur notiks Valsts policijas koledžas kadetu paraugdemonstrējumi – uzbrukuma atvairīšana un aizsardzības paņēmieni. Tāpat Ķīpsalā iepazīsties ar Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadetu un profesionālo karavīru ikdienu un pielaiko karavīru ekipējumu, pie Novikontas Jūras koledžas kuģa simulatora izmēģini savus spēkus kuģa vadīšanā dažādos laikapstākļos, bet Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas stendā uzvelc ugunsdzēsēju aizsargtērpu un iepazīsties ar glābēju aprīkojumu!

Piedalies mikročempionātā par enerģētiku

Lampas un USB kontaktligzdas pieslēgšana, LED lampas dimēšana – izmēģini savus spēkus konkursā un tiec pie vērtīgām balvām! Mikročempionātā enerģētikā jauniešiem “Junior Skills ENERGO” aicināti piedalīties 7.–12. klašu skolēni. Čempionāts norisināsies 23. un 24. februārī no plkst. 10.30 līdz plkst. 16.00 “Mācību centra MAGNUM’’ stendā. Esi aktīvs – piesaki klasi vai piedalies pats! Klasēm dalība ir jāpiesaka līdz 22. februāra plkst. 17.00 www.mcmagnum.lv/pieteikumsjuniorskillsenergo.

Piedalies jaudīgos Atvērtās skatuves notikumos!

Visas trīs izstādes dienas uz Atvērtās skatuves notiks daudz aizraujošu un vērtīgu notikumu – paraugdemonstrējumi, diskusijas, tikšanās un konkursi. Piektdien, 23. februārī, notiks deju stunda kopā ar Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijas studentiem, Rīgas Valsts tehnikuma Krāslavas struktrūvienības audzēkņu darbu modes skate, kā arī diskusijas par lasītprasmi. Sestdien, 24. februārī, norisināsies Rīgas Tehniskās universitātes diskusija “Sievietes STEM”, Biznesa augstskolas “Turība” rosināta diskusija “Uzņēmēji arī kļūdās! Lakoniski, interesanti un noderīgi stāsti iz dzīves”, kā arī Liepājas Valsts tehnikuma sarunas par to, kā ir mācīties un dzīvot Liepājā. Savukārt svētdien, 25. februārī, notiks Banku augskolas šovs “Ko Tu zini par finanšu nozari un uzņēmējdarbību Latvijā”. Skati plašo programmu: www.bt1.lv/skola/program.php un izvēlies to, kas interesē  tieši tevi!

Atklāj studiju un karjeras iespējas kultūrā

Latvijas Kultūras akadēmija izstādē “Skola 2024” aicinās jauniešus paviesoties scenogrāfa Andra Kaļiņina instalācijā “Ceļā” un iepazīties ar dažādajiem ceļiem kultūrā, atklājot sevi pētniecībā, jaunradē vai kultūras dzīves plānošanā un vadīšanā. Un vēl – spēļu stacijā “Kultūrkāpnes” jaunieši kopā ar studentiem varēs konstruēt atšķirīgas studiju pieredzes un iepazīties ar daudzveidīgām studiju programmām, uzzināt par studiju procesu un atklāt plašās karjeras iespējas, kas paveras Latvijas Kultūras akadēmijas absolventiem. Izmanto to!

Un tas vēl nav viss!

Daudz izzinoša un aizraujoša piedāvās arī pārējie izstādes dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Uzbekistānas un Vācijas. Rīgas Stradiņa universitātes stendā varēs iemēģināt simulāciju tehnoloģijas, iepazīties ar studentu medija “Skaļāk” pop-up studiju un mācību procesā izmantojamajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem, bet Ogres tehnikums aicinās izmēģināt mežizstrādes simulatoru. Savukārt autoskola “Einšteins” ­piedāvās iegriezt laimes ratu un laimēt vērtīgas balvas, RTU – apmeklēt virtuālās realitātes zonu, kā arī aicinās doties ekskursijā uz Ķīpsalas studentu pilsētiņu, bet VR ceļojumu laikā no dinozauriem līdz nākotnes tehnoloģijām, izkustēšanos uz interaktīvās grīdas un programmēšanas un loģiskās domāšanas pamatus kopā ar TTS Bee-Bot, Sphero Indi piedāvās iepazīt “Roboskola”. Un vēl – ļoti daudzveidīgi un jaudīgi notikumi uz trim skatuvēm! Iepazīsties ar plašo pasākumu programmu: www.bt1.lv/skola

Izstādi “Skola” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. 

Sekojiet līdzi jaunumiem arī sociālajos tīklos: 

www.facebook.com/izstade.skola   www.instagram.com/izstade_skola

 Norises vieta:
Starptautiskais izstāžu centrs, Ķīpsalas iela 8, Rīga

 Darba laiks:
23.–24. februārī 10.00–18.00, 25. februārī 10.00–17.00

 Biļetes:

Biļetes cena – 5 €
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas
Pensionāriem un invalīdiem – 3,50 €
Grupas biļete (10+) – 4,00 €

Autostāvvieta – 5 €
Stāvvieta autobusam – 5 €


Hey, Elektronikas entuziast!🧙🏽‍♂️
Vai gribi uzzināt vairāk par elektroniku un pamēģināt lodēt? Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes Studentu pašpārvalde piedāvā superīgu iespēju vienas nedēļas garumā ieskatīties elektronikas pasaulē.👀⚡
Programma: 🗒️
12.02. plkst. 17:00 Vieslekcija no SIA “MikroTik”
13.02. plkst. 16:30 Ekskursija SIA “SAF Tehnika” telpās
14.02. plkst. 16:00 Radošā darbnīca🧰 (visiem interesentiem)
15.02. plkst. 16:00  Dronu skola🛸 
17.02. plkst. 9:00 Elektronikas olimpiāde
Šeit būs saite uz Facebook eventu ar sīkāku informāciju par pasākumu:
ej.uz/EN_event kā arī (Instagram storijos ETFSP)
Šeit būs saite uz pieteikuma anketu:
Ieeja bez maksas
Norises vieta: RTU telpas Āzenes ielā 12, Rīgā 


 

Jau piecpadsmito gadu pēc kārtas labdarības organizācija „Palīdzēsim.lv”

no 9. līdz 15. oktobrim rīko akciju „Labo darbu nedēļa”.

„Labo darbu nedēļa” ir brīnišķīgs iemesls un instruments pamēģināt, ko nozīmē dot - ne tikai ņemt.  

„Labo darbu nedēļas” dziļākā būtība un jēga ir iesākt brīvprātības un labdarības procesus, lai labie darbi kļūtu par ikviena ikdienu, negaidot Ziemassvētkus vai „Labo darbu nedēļu”.

Ko tava klase var paveikt labo darbu nedēļā?

 • palīdzēt skolas personālam sakopt un iekārtot kādu telpu;
 • doties uz dzīvnieku patversmi;
 • apciemot vientuļos pensionārus, palīdzot dārza darbos;
 • dalīties ar sirdssiltumu un aprunāties, kopīgi padzert tēju, uzspēlēt galda spēles ar kādu, kam ikdienā ir vientuļi;
 • veikt jebkuru darbu, par kuru saņemsiet pretī sirsnīgu “Paldies!”, un tā būs liela pateicība un prieks par padarīto darbu arī tev!

Tā skola vai klase, kas būs visaktīvākā labo darbu veicēja,  saņems īpašu pārsteigumu!


Šajā gadā Erasmus dienas Latvijā notiks no 9. līdz 14. oktobrim.

Sešās dienās Erasmus+ projektu īstenotāji un profesionāļu tīkli no visiem izglītības un jaunatnes sektoriem

ir aicināti atzīmēt  Eiropas mobilitātes svētkus un organizēt dažādus pasākumus.

 1. gadā, atzīmējot Eiropas Prasmju gadu, Erasmusdienas iezīmē šādu tēmu: “6 dienas, lai Eiropa iemirdzētos!”.

Šajā gadā ir būtiski apzināties Eiropas kultūras daudzveidību un izcelt tās piedāvātās mācību iespējas.

Erasmus dienās dalībniekiem ir iespēja atklāt jaunas kultūras, stiprināt viņu valodu un starpkultūru prasmes,

attīstīt nodarbinātību un ievērot Eiropas tolerances,

cieņas un daudzveidības vērtības, lai atklātu prasmes Eiropā!


Vēlies studēt ASV? Piesakies dalībai EducationUSA Baltics virtuālajā klubā un saņem atbalstu visa akadēmiskā gada garumā!

Kluba ietvaros būs iespējams:
✔️ Piedalīties vebināros ar EducationUSA konsultantiem, ASV universitāšu pārstāvjiem un kluba mentori - studenti no ASV.
✔️ Piedalīties neformālās sesijās par ASV kultūru.
✔️ Saņemt individuālas konsultācijas.
✔️ Iepazīties ar vidusskolēniem no Baltijas valstīm.

Reģistrācija: https://bit.ly/4899PCT

Visas kluba aktivitātes ir bez maksas un tiks organizētas tiešsaistē. 
Pasākumu valoda: angļu.


10.oktobrī plkst. 18.00pievienojies informatīvajam vebināram par studiju iespējām ASV pēc vidusskolas!

 Pārrunāsim:

✔️ Kāpēc studēt ASV?

✔️ Kā atrast sev piemērotu universitāti?

✔️ Kādas ir finansējuma iespējas?

✔️ Kā pieteikties?

✔️ Un citus jautājumus saistībā ar studijām ASV!


Pasākuma valoda: latviešu

Reģistrējies šeit: https://bit.ly/3RkHh3I


LU Ķīmijas fakultāte piedāvā īpašu iespēju 12. klases skolēniem iegūt plašākas zināšanas ķīmijas nozarē!

Latvijas Universitātes (LU)  Ķīmijas fakultāte (ĶF) piedāvā 12. klases skolēniem, kuri plāno sākt savu ceļu ķīmijas jomā pievienoties LU ĶF Jauno ķīmiķu skolas organizētajam nodarbību ciklam “8 soļi pretī ķīmijai”, kas paredzēts, lai paplašinātu savas zināšanas un sagatavotos studijām LU Ķīmijas fakultātē. 

Mēs esam ieinteresēti veidot ciešāku saikni ar topošajiem mūsu fakultātes studentiem, kuri vēlas kļūt par ķīmijas jomas zinātniekiem un nozares speciālistiem, jo uzskatām, ka ķīmiķa profesija ir ļoti pieprasīta un piedāvā plašas iespējas darba tirgū.

Sākot no šī gada 14. oktobra, katru otro sestdienu, norisināsies nodarbības Zoom platformā, kurās būs iespēja apgūt astoņus dažādus ķīmijas tematus. No mūsu pētniekiem, studentiem, piesaistītajiem dažādu institūtu vieslektoriem varēs uzzināt par ķīmijas studiju procesu augstskolā, kā arī par ķīmiķa darbu pēc augstskolas beigšanas. Savukārt pavasara semestrī topošajiem studentiem būs iespēja darboties laboratorijā un veikt 8 laboratorijas darbus. 

Dalībnieki, kuri veiksmīgi iesaistīsies nodarbību ciklā – aktīvi piedalīsies nodarbībās un veiks papildus uzdevumus, saņems sertifikātu un iegūs papildus punktus, stājoties LU ĶF bakalaura studiju programmā “Ķīmija”.

Pieteikšanās nodarbību ciklam "8 soļi pretī ķīmijai", aizpildot anketu: https://ej.uz/8-soli-preti-kimijai-2023-2024

Ja jums ir jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Mēs aicinām visus interesentus izmantot šo lielisko iespēju iepazīt ķīmijas pasauli un uzsākt savu ceļu šajā aizraujošajā  zinātnes jomā!

 


Par LU Ķīmijas fakultāti

Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultāte ir viena no vadošajām ķīmijas izglītības un zinātnes institūcijām Baltijas valstīs. Fakultātes mērķis ir veicināt izcilību ķīmijas izglītībā, pētniecībā un inovācijās, veidojot nākotnes ķīmiķus un ieguldot sabiedrības labklājībā.

 

Laipni aicināti vecāki un 9., 10. vai 11.klašu audzēkņi uz " “Open door" trešdien 04.10.23., pl. 16.00  Ja esi 9., 10., vai 11. klašu audzēknis tad pievienojies.  “Open door" dos Tev iespēja satikt dažādus profesionāļus un interesantus cilvēkus, kuri ir gatavi dalīties ar savu bagāto pieredzi, idejām un iedvesmu. "Open door" ir lieliska iespēja paplašināt savu redzes loku un iepazīties ar dažādām profesijām, kas varētu Tevi interesēt nākotnē. Dažreiz ceļš uz savu nākotnes mērķi var būt neskaidrs, un tāpēc mēs vēlamies piedāvāt tev iespēju satikt tos, kuri jau ir mērojuši šo ceļu.  Šīs nedēļas īpašais viesis - Radio "TEV" ētera balss, mūziķis, jaudīga personība Kristaps Tālbergs. Kopā ar viņu turpināsim iesākto sarunu: "Kā darīt to, kas padodas un darīt to labi?"  Ko no mums sagaidīt? Pas Pasākumā laikā tev būs iespēja uzzināt, kā paralēli mācībām Tu vari apgūt jaunas zināšanas, kā arī tikties un sarunāties ar jaudīgiem profesionāļiem no dažādām nozarēm – sākot no uzņēmējiem un zinātniekiem līdz radošiem māksliniekiem un tehnoloģiju ekspertiem. Kā piedalīties? • Piesaki dalību https://ej.uz/skolenu_pieteikumu • Atver Zoom "Open door" linku trešdien pl. 16.00 https://ej.uz/Esi_lideris_open_door_2023 Svarīgi! Pasākumu norises vieta Zoom tiešsaistes platforma, dalībnieku skaits ir ierobežots. Dalība bez maksas. Papildus informācija: https://linktr.ee/esilideris.lv ; https://www.esilideris.lv/aktualitates TIEKTIEKAMIES TREŠDIEN

Atvērt interneta pārlūkā 

Atgādinām par attālināto Atvērto durvju dienu augstskolā RISEBA, kas veltīta tālmācības studiju programmām, ceturtdien, 17.08.2023. NENOKAVĒ!

9. un 12. klašu absolventiem - Dokumentu iesniegšana profesionālās izglītības programmās 2023./24. mācību gadā. 

Šeit apkopota informācija par pieteikšanos un dokumentu iesniegšanu profesionālās izglītības programmās: https://www.niid.lv/dokumentu-iesnieg-prof-2023

Jūnijā sākas pieteikšanās un dokumentu iesniegšana mācībām profesionālās izglītības programmās, kuras šogad īstenos 42 profesionālās izglītības iestādes un to filiāles, 10 koledžas un 3 vispārējās izglītības iestādes, liecina NIID.lv apkopotā informācija par skolu plāniem.
www.niid.lv

     *Pieteikšanās un dokumentu iesniegšanas termiņi profesionālās izglītības iestādēs, kā arī koledžās un vispārējās izglītības iestādēs, kas īsteno profesionālās izglītības programmas;

     *Informācija par budžeta / maksas programmām un stipendijām;

     *Informācija par to, kādi dokumenti jāiesniedz un kā notiek konkurss;

     *Normatīvais regulējums profesionālajā izglītībā.

 
Rīgas vispārējo izglītības iestāžu
Karjeras izglītības atbalsta centru
Metodiķes: Diāna Šķēle, Sanita Āboliņa
                     Daina Romanovska, Kristīne Zelča
                     Vera Lapkovska, Iveta Gūtmane
 

2. jūnijā no plkst.15:00 līdz 21:00 Vērmanes dārzā, Rīgā, notiks jau ceturtais Darba iespēju festivāls "Visiem!", ko organizē sociālais uzņēmums “Ligero”. 

Festivālā pulcēsies darba devēji un tie, kuri vēlas praktiskā veidā klātienē iepazīt darba iespējas un dažādas profesijas. Tādā veidā pasākuma organizatori vēlas savest kopā uzņēmējus ar potenciālajiem darbiniekiem, jo īpaši jauniešiem. 

Ieeja festivālā bezmaksas.

Tiks piedāvāts praktiskā veidā izmēģināt dažādus darba pienākumus un izzināt profesiju aizkulises. 

Brīvā un neformālā gaisotnē varēs:

 • aprunāties ar uzņēmumu pārstāvjiem, 
 • uzzināt par brīvajām vakancēm un uzņēmumu darbību. 

Pasākumā paredzēta arī īpaša vieta darba intervijām.  

INFORMĀCIJA

VALSTS POLICIJAS KOLEDŽA UZŅEM JAUNUS KADETUS!

Detalizētāka informācija par uzņemšanas procesu un “Kā iestāties?” pieejama šeit >>>


Uzzināt vairāk >>>


 
Cienījamie pedagogi!
Vēlamies Jūs aicināt kopīgi ar mums atbalstīt jauniešus un sniegt viņiem iespēju piepildīt savu sapni profesionālajā izaugsmē! 
Aicinām izvietot informāciju skolas mājaslapā, sociālajos tīklos un informēt izlaiduma klases skolēnus par Olimpiādi, kura norisināsies 15.aprīlī tiešsaistē, kur galvenā balva ir 100% atlaide studijām TSI četru gadu garumā, vērtībā līdz pat 22 400 tūkstošiem eiro!  
Šogad sacensības notiks tiešsaistē.Ir iespējams iegūt lieliskas balvas, tā arī ir iespēja pirms eksāmeniem pārbaudīt savas zināšanas trijos virzienos:  
Inženierzinātnes
Matemātika
Programmēšana 
 
Sociālās zinātnes
Matemātika
Ekonomika
Angļu valoda 
 
Robotika 
Konkurss 
 
Konkursa uzdevums ir jau  pieejams 
 
Olimpiādes laikā ceram atrast individualitātes, mērķtiecīgus jaunus cilvēkus, kuri zina, ko vēlas, tiecas kļūt par izciliem profesionāļiem sevis izvēlētā nozarē un nostiprināt Latvijas pozitīvo tēlu visā pasaulē.  
Būsim no sirds pateicīgi, ja padalīsieties ar informāciju savā mājaslapā un sociālajos tīklos.  
Pasākums ar ko dalīties Facebook.com ŠEIT
Vairāk informācijas par Olimpiādi ŠEIT 
DELFI Campus raksts par Olimpiādi ŠEIT

Ēnu diena tuvojas! Jau 5. aprīlī visas Latvijas jaunieši dosies izzināt savas iespējamās nākotnes profesijas. Lai aktivizētu tos, kuri vēl nav pieteikušies, aicinām skolas saziņas kanālos izplatīt aicinājumu atrast savu ēnu devēju portālā enudiena.lv.

Te ir lejuplādējams informatīvs aicinājuma plakāts.

Vairāk informācijas: enudiena.lv

Informācija skolotājiem un karjeras konsultantiem šeit

Datumi, kurus svarīgi zināt:

    7. – 13.marts Pieteikšanās 1.kārta. Skolēni piesakās vienai ēnojamai vakancei, apliecinot Ēnu devējam savu dalību Ēnu dienā.

    14. – 16.marts Uzņēmumi apstiprina ēnotājus savām vakancēm. Neapstiprinātos pieteikumus sistēma automātiski noraida. Šajā laikā nevar skolēni pieteikties uz vakancēm.

    17. – 20.marts Pieteikšanās 2.kārta - noraidītie skolēni atkārtoti izvēlās vienu ēnojamo vakanci, ar to apliecinot Ēnu devējam savu vēlmi piedalīties Ēnu dienā.

    21. – 23.marts Uzņēmumi apstiprina ēnotājus savām vakancēm. Neapstiprinātos pieteikumus sistēma automātiski noraida.

    24. – 27.marts Pieteikšanās 3.kārta - noraidītie skolēni atkārtoti izvēlās vienu ēnojamo vakanci, ar to apliecinot Ēnu devējam savu vēlmi piedalīties Ēnu dienā.

    28. – 30.marts Uzņēmumi apstiprina ēnotājus savām vakancēm. Neapstiprinātos pieteikumus sistēma automātiski noraida.

    31.marts Nejaušais Ēnotājs* - skolēnu pieteikšanās uz brīvajām vakancēm tikai tajos uzņēmumos, kuri ir piekrituši uzņemt motivētos skolēnus, kuri nav apstiprināti 1., 2. un 3. kārtā. Piesakoties brīvajai piedāvātajai vakancei, skolēns automātiski kļūst par piedāvātās vakances Ēnotāju

 Lai veicas katram atrast savu īsto ēnu devēju, kas ļaus pieņemt varīgus lēmumus nākotnes profesijas izvēlē!

 Junior Achievement Latvia komanda

Miera iela 2, Riga, Latvia, LV-1001

T: +37167339656

www.jalatvia.lv | www.enudiena.lv


 

No 21. martā sāksies kursi skolēniem "Aktuālā profesija"!

Šobrīd MĒS piedāvājam speciālus kursus skolēniem - “Aktuālā profesija” kuri startēs jau 21. martā. Kursa mērķis ir informēt un iepazīstināt skolēnus ar RAI piedāvātajām studiju programmām un piedāvātajam profesijām. Kursu laikā paredzēta ekskursija uz lidostu “Rīga”.

Nodarbības notiks 2 reizes nedēļu no 21.03.2023-3.05.2023.

katru otrdienu un ceturtdienu no plkst. 16.30 līdz 17.10  attālināti izmantojojot tiešsaistes platformu BBB, pēdēja lekcija klātienē. 

Kursa beigās dalībnieki saņems RAI sertifikātu.

Kursa dalības maksa – 20 EUR!

Reģistrācija līdz 17.03.2023


 
Gaidām Jūs Izstādē "Skola 2023", kas notiks no 3. līdz 5. martam Ķīpsalas Izstāžu Hallē.
 
Piedalieties loterijā ar pilnām lozēm, uzziniet no mūsu pārstāvjiem par studentu dzīvi TSI, īpašiem projektiem, stipendijām no biznesa partneriem un citām sev piemērotām iespējām!
 
Izstādes laikā varēsiet uzzināt vairāk par unikālajām studiju programmām aviācijas, elektronikas, inženierzinātņu, loģistikas, vadības un datorzinātņu jomās, kā arī par iespēju vienlaikus iegūt TSI un UWE Bristol (UK) diplomus. 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja vēlaties uzzināt ko jaunu un iegūt specializāciju mākslīgā intelekta jomā, tad  4. martā plkst. 14.00 apmeklējiet Atvērto skatuvi izstādē "Skola 2023" un noklausietes TSI, Transporta un sakaru institūts prorektora Mihaila Savrasova prezentāciju par studijām Lielbritānijas TOP augstskolās.  
 
Kā arī 3. martā 12:00, notiks inovācijas centra iDEAHUB projekta dalībnieku prezentācija un apbalvošana. 
 
Nāciet un uzziniet, kurš iegūs galveno balvu – 5000 eiro!
 
Nāc uz RSU stendu izstādē "Skola 2023" un iepazīsti karjeras iespējas!

Līdzīgi kā piloti trenējas simulatoros, arī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studentiem ir pieejamas simulācijas tehnoloģijas – no studentu radio un pētnieciskās žurnālistikas izdevuma līdz zobārstniecības iekārtām ar pacienta manekeniem un simulētam operāciju blokam, kur drošā, realitātei pietuvinātā vidē veikt savu pirmo operāciju. Daļu no šīm iespējām RSU demonstrēs izstādē Skola 2023, kas 3.–5. martā notiks izstāžu centrā Ķīpsalā (Rīgā, Ķīpsalas ielā 8).

Augstskolas stendā varēs satikt gan studentus, gan studiju programmu vadītājus un mācībspēkus no RSU un RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas. Uz aktuāliem jautājumiem par iestāšanos mūsu universitātē atbildēs Studentu servisa speciālisti.

Tiekamies jau pavisam drīz!

Lasīt vairāk
 
Logo

Bezmaksas pasākumi vidusskolēniem par studiju iespējām ASV

 Pasākumus organizē EducationUSA Latvia informācijas centrs, kas pieder ASV Valsts departamenta pārvaldībā esošajam starptautiskajam EducationUSA informācijas centru tīklam.

Virtual Club Poster

Skolēni ir aicināti pieteikties dalībai EducationUSA Baltics virtuālajā klubā.

Kluba ietvaros būs iespējams:
✔️ Piedalīties vebināros ar EducationUSA konsultantiem, ASV universitāšu pārstāvjiem un kluba mentori - studenti no ASV.
✔️ Piedalīties neformālās sesijās par ASV kultūru.
✔️ Saņemt individuālas konsultācijas.
✔️ Iepazīties ar vidusskolēniem no Baltijas valstīm.

Visas kluba aktivitātes ir bez maksas un tiks organizētas tiešsaistē.
Pasākumu valoda: angļu.

 

Reģistrācija: https://bit.ly/3qe5QAx

Monthly sessions poster

30. janvārī plkst. 17.00 notiks vebinārs par studiju iespējām ASV pēc vidusskolas.

 

Pārrunāsim:

✔️ Kāpēc studēt ASV?

✔️ Kā atrast sev piemērotu universitāti?

✔️ Kādas ir finansējuma iespējas?

✔️ Kā pieteikties?

✔️ Un citus jautājumus saistībā ar studijām ASV!


Pasākuma valoda: latviešu

Reģistrācijahttps://bit.ly/3X6T05W

Finding Your Fit Event Poster

8. februārī plkst. 17.00 notiks sesija ar pārstāvi no Ņujorkas Universitātes Abū Dabī par to, kā izvēlēties sev piemērotāko universitāti.

Lai palīdzētu skolēniem no vairāk nekā 4000 ASV universitāšu un koledžu klāsta izvēlēties sev piemērotāko, sesijas laikā Ņujorkas Universitātes Abū Dabī (New York University Abu Dhabi) pārstāve iepazīstinās ar ASV augstākās izglītības sistēmu, sniegs padomus savas "īstās" universitātes atrašanai, kā arī īsumā pastāstīs par Ņujorkas Universitātes Abū Dabī piedāvātajām iespējām.

 

Pasākuma valoda: angļu.

Reģistrācija: https://bit.ly/3Wo5N2r

21. februārī plkst. 18.00 notiks sesija par izglītību STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) jomā.

 

Sesijas laikā Aiovas Ziemeļu Universitātes (University of Northern Iowa) pārstāvis skolēniem pastāstīs, kas ir STEM, kāpēc šī nozare ir svarīga un to, kādi ir STEM izglītības plusi.

 

Pasākuma valoda: angļu.

 

Reģistrācija: https://bit.ly/3kdNTSH

 

Jautājumu gadījumā aicinu sazināties:
E-pastā: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Telefoniski: +371 67089808

Instagram icon Facebook icon Twitter icon Website icon
Logo

Copyright (C) 2023 EducationUSA Latvia. All rights reserved.
You are receiving this email because you opted in via our website.

Our mailing address is:

EducationUSA Latvia
11 Skolas Street
Riga LV-1010
Latvia

Pievienot mūsu vietni savai adrešu grāmatai


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe

 

Email Marketing Powered by Mailchimp

 

 
Jauns gads sākas ar jauniem projektiem un izaicinājumiem!

TSI inovāciju un uzņēmējdarbības centrs “iDEAHUB” izziņo jaunu pieteikšanos
inovācijas projektu konkursam!
Skolēni var pieteikt savas startup idejas un komandas konkursam
  līdz 6. februārim, 2023. gadam.
 
Vairāk informācijas par projektu
 Aicinām pieteikties bezmaksas kursam 
 “Inovāciju vadības un ideju radīšanas apmācību kurss”
Kursi sākas 14. februārī un notiek katru otrdienu plkst. 16.00 tiešsaistē. 
Kursa beigās ir iespējams saņemt apliecību!
 
Pieteikšanās kursam

 


Nodibinājums Fonds “Tavs atbalsts” sadarbībā ar jauniešu izaugsmes kouču Lauru Prusakovu un vadības treneri Ilmāru Vamzi īsteno izaugsmes un mentoringa programmu “Sāc ceļu uz savu īsto ES”Aicinām pieteikties ikvienu jaunieti vecumā no 15-18 gadiem dalībai bezmaksas programmā.   

Programmas mērķis ir veicināt jauniešos izpratni par savām vērtībām un vajadzībām, iepazīt savu drosmi un varēšanu, lai īstenotu savas dzīves patiesās izvēles, kā arī nostiprinātu pārliecību par savu lomu un ietekmi sabiedrībā, tādējādi panākot jauniešu apzinātāku un mērķtiecīgāku iesaisti savā izaugsmes ceļā. 

Programmas ietvaros jaunietim būs iespēja:  

iepazīt sevi, savas patiesās vajadzības un vērtības; 

uzzināt kā veidot un piedzīvot cieņpilnas attiecības ar sevi un citiem; 

apzināties, kāpēc un kā meklēt savu lomu un noderīgumu pasaulē; 

sagatavoties studijām un pieaugšanai, 

iemācīties vērtīgas un noderīgas dzīves prasmes. 

Programma ir plānota divās daļās no februāra līdz maijam un no septembra līdz novembrim. Tikšanās plānotas katru otro nedēļu draudzīgā un radošā vidē.  

Programmas pieeja ir izzināt sevi un apkārtējos caur dažādām aktivitātēm un spēlēm brīvā gaisotnē, vidē, kurā jaunietis var droši runāt, justies savējais - uzklausīts, atbalstīts. Iegūt dzīvei noderīgas prasmes caur aktīvu līdzdarbošanos un līdzradīšanu, kā arī caur pasniedzēju/mentoru un dalībnieku diskusijām, pieredzes stāstiem. Neiztrūkstoša daļa būs iepazīt “dot principu”, kas aizvedīs līdz kopradītam vasaras piedzīvojumam un pašizaugsmi veicinošiem un īstenotiem projektiem.  

Dalība projekta ir BEZ MAKSAS, dalībnieku skaits ierobežots.  

Aizpildot pieteikuma anketu, var pieteikt dalību programmai šeit: https://forms.gle/8Fk1uFhe8jBPrRbJ9 

Pieteikšanās līdz š.g. 22.janvārim.  

Par dalību programmā dalībniekiem tiks paziņots individuāli līdz š.g. 26.janvārim.   

Norises vieta: Rīga, Āgenskalns. 


 
Piedavājam vidusskolēniem unikālu iespēju apgūt kursu "Programmēšanas pamati",  lai izmēģinātu savas spējas un apgūtu ko jaunu!
 
TIKAI 4 nodarbības, kas ļaus iegūt zināšanas un izpratni par to, kas ir programmēšana, attīstīt esošās zināšanas un iemācīties kaut ko pavisam jaunu.  
 •   Apmācību sākums: 17. janvārīs
 •   Laiks: no 17:45-21:00, otrdienas un ceturdienas 
 •   Vieta: Lomonosova iela 1, Transporta un sakaru institūts (TSI) 

 

Rīgas Juridiskā augstskola vidusskolēnus aicina bez maksas apgūt tiesību, biznesa un diplomātijas pamatus 

Rīgas Juridiskā augstskola (Riga Graduate School of Law) piedāvā iespēju 11. – 12.klases skolēniem, kas savu nākotni vēlas saistīt ar tiesību zinātni, diplomātiju vai biznesu,  pieteikties Izcilības skolai. Četru nodarbību kursā, kas sāksies 21. janvārī un noslēgsies 25. martā, dalībnieki gūs ieskatu tiesībās, diplomātijā un biznesā, kā arī apgūs un pilnveidos prasmes, kas nepieciešamas personības izaugsmei un karjeras veidošanai. Izcilības skolas lekcijas norisināsies angļu valodā. Dalība ir bez maksas.

Nodarbības pasniegs Latvijas vēstniece Zviedrijā prof. Ilze Rūse, starptautisko tiesību speciāliste, Rīgas Juridiskās augstskolas (RJA) lektore Anastasija Kaplane, biznesa vadības speciālists un RJA Maģistra programmu direktors Valīds Gumā (Waleed Gumaa), kā arī citi nozares speciālisti. Praktiskajās nodarbībās jaunieši apmeklēs arī lielākos Latvijas juridiskos un auditoru birojus, lai pieredzētu, kā zināšanas tiesībās, diplomātijā un biznesā tiek pielietotas reālajā dzīvē.

“Izcilības skola ir piemērota tiem, kurus interesē starptautiskās attiecības, vēsture, politika un uzņēmējdarbība, un tiem, kas ir gatavi intelektuāliem izaicinājumiem. Pirmā sesija par likumu ietvers divas jomas: starptautiskās tiesības un cilvēktiesības. Nodarbības pirmajā daļā studentiem parādīs, kā visam – sākot no vienkāršiem ikdienas uzdevumiem līdz plaši apspriestiem pasaules notikumiem – ir saikne ar likumu. Nodarbības otrajā daļā tiks apspriestas cilvēktiesības: kas tās ir un ko tās aizsargā? Vai pastāv tiesības uz internetu vai tiesības uz rīta kafiju?,” studentus iedrošina pasniedzēja Anastasija Kaplane.

“Mērķis manai nodarbībai būs informēt par diplomātijas profesiju, nepieciešamajām prasmēm un zināšanām, diplomātiskā dienesta karjeras iespējām un praktiskajiem aspektiem, kas saistīti ar diplomātisko darbu - protokols, ekonomiskā diplomātija, vizītes, Vīnes konvencija,” stāsta Latvijas vēstniece Zviedrijā prof. Ilze Rūse.

RJA Izcilības skolā būs 4 nodarbības – 21. janvārī, 11. februārī, 24. februārī  un 25. martā. Nodarbības notiks Rīgas Juridiskās augstskolas telpās Rīgā, Strēlnieku ielā 4-k2. 

Sekmīgi pabeidzot RJA Izcilības skolu, vidusskolēni var saņemt 15% studiju maksas atlaidi pirmā gada bakalaura studijām RJA.

Pieteikšanās līdz 20.janvārim: https://apply.rgsl.edu.lv/courses/course/48-certificate-rgsl-excellence-school 

Vairāk informācijas: www.rgsl.lv 

 


Ļoti cienījamie 9. klašu skolēnu vecāki!

Laipni aicinu visus ieinteresētos piedalīties trešdien 14.decembrī 2022. gada – plkst. 19:00 tiešsaistēs seminārā- diskusijā (Online)  

Mana bērna nākotne: mācību iespējas pēc 9. klases”.

Seminārā runāsim par Latvijas izglītības sistēmu,  par profesijām, par iespējam mācīties dažādās mācību iestādēs,  par lēmuma pieņemšanu un  kā  izvēlēt optimālo variantu.

Semināru vadīs Jeļena MatjakubovaRīgas 34.vidusskolas Pedagogs karjeras konsultants. 

Saite uz tiešsaistes semināru tiks nosūtīta  visiem 9.klases vecākiem, izmantojot Mykoob e-pastu.

 


­
­
­
­
­
­
­

Iespēja vidusskolēniem izmēģināt studijas biznesa un IT jomās 

­
­
­

Vidusskolēni no visas Latvijas ir aicināti piedalīties Riga Business School (www.rbs.lv) trīs nedēļu hibrīda formāta programmā RBS Greenhouse, lai izmēģinātu studijas biznesa un IT bakalaura programmās angļu valodā. RBS Greenhouse ļaus izmēģināt un iejusties starptautiskās un modernās izglītības programmās, kas apsteidz virkni ārvalstu augstskolu piedāvājumu. Riga Business School bakalaura programmas ir kompetencēs balstītas un tās nodrošina starptautisku un modernu izglītību līdrībai tehnoloģiju laikmetā. Pagājušogad programmu absolvēja vairāk kā 50 jaunieši, katrs trešais Riga Business School students ir RBS Greenhouse absolvents. 

 

Plašāka informācija par programmu, ar ko padalīties ar saviem skolēniem, pieejama šeit: 

­
­

Par Greenhouse

­
­

RBS Greenhouse vidusskolēniem ir lieliska iespēja:

 • iepazīties ar Riga Business School studiju metodēm un saturu, sagatavojot jauniešus bakalaura līmeņa studijām;
 • saprast, vai bakalaura līmeņa studijas biznesa  un IT jomās ir saistošas; 
 • satikt pasniedzējus, esošos RBS studentus un absolventus, kuri dalīsies vērtīgā pieredzē; 
 • iegūt no Latvijā vadošo uzņēmumu -  SEB bankas un Peero - ekspertiem praktiskas zināšanas, kas aktuālas darba tirgū; 
 • iepazīties ar līdzīgi domājošiem jauniešiem no visas Latvijas;
 • sacensties par iespēju iegūt stipendiju studijām Riga Business School, papildu punktus iestājeksāmeniem, turklāt veiksmīgākajiem dalībniekiem tiks piešķirtas balvas no RBS Greenhouse atbalstītājiem. 

 

Programma norisināsies laika posmā no nākošā gada 16. janvāra līdz 4. februārim. Pieteikšanās jau atvērta un norisināsies līdz 16.janvārim vietnē greenhouse.rbs.lv.

­

Programmu atbalsta Peero, SEB, Tet, Luminor, TietoEvry, Vapiano, Radisson, ForumCinemas, Kūkas Gardas, Dārza limonāde, Lieliska Dāvana. Informatīvie partneri - EHR un IR.

­
­

Riga Business School

11 Skolas Street, Riga, LV-1010

This email was sent to This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

­
­
­
­

 

 

Rīgas Aeronavigācijas institūts, piedāvā Jūsu skolniekiem iepazīties ar studiju iespējām mūsu institūtā. Mēs labprāt atbrauktu ciemos Jums izdevīgā laikā un izstāstītu par mūsdienu pieprasītākajām profesijām Transporta pakalpojumu, Elektronikas un Mehānikas jomās.

Mūsu institūts sagatavo tādus speciālistus kā pilotus, aviācijas dispečerus, avio-mehāniķus, transporta uzņēmuma vadītājus un menedžerus, elektronikas inženierus.

Šobrīd MĒS piedāvājam speciālus kursus skolēniem - “Aktuālā profesija” kuri startēs jau 25. oktobrī. Kursa mērķis ir informēt un iepazīstināt skolēnus ar RAI piedāvātajām studiju programmām, gūt priekštatu par piedāvātajam profesijām. Kursu laikā paredzēta ekskursija uz lidostu “Rīga”.

Nodarbības notiks 2 reizes nedēļu no 25.10.2022. līdz 08.12.2022.

katru otrdienu un ceturtdienu no plkst. 16.30 līdz 17.10 – gan klātiene, gan attālināti Zoom platformā!

Kursa beigās dalībnieki saņems RAI sertifikātu.

Kursa dalības maksa – 20 EUR!

Reģistrācija kursiem līdz 21.10.2022.

Reģistrācija ------> http://rai.lv/reg_school_lv18/s_new.php

Vēstules pielikumā Informācija par kursiem “Aktuālā profesija”.

Informācija par Rīgas Aeronavigācijas institūtu - www.rai.lv

 Sadarbībai ar skolas Karjeras specialistu kontakti:   

29571158 vai rakstiet This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.!

http://rai.lv

https://www.facebook.com/RigaAeronauticalInstitute 

Skolnieks šodien, students rīt! Bezmaksas pasākumi vidusskolēniem par studiju iespējām ASV

 
Pasākumus organizē EducationUSA Latvia informācijas centrs, kas pieder ASV Valsts departamenta pārvaldībā esošajam starptautiskajam EducationUSA informācijas centru tīklam.
13. oktobrī plkst. 18.00 Anna Vaiza no Hamiltonas koledžas (Anna Wise, Hamilton College) iepazīstinās topošos studentus ar Common Application universitāšu pieteikuma sistēmu un sniegs padomus tās izmantošanā.

Pasākuma valoda: angļu.

Reģistrācija: https://bit.ly/3CgVRQe
17. oktobrī plkst. 17.00 notiks vebinārs par studiju iespējām ASV pēc vidusskolas.

Reģistrācijahttps://bit.ly/3fNui9G

Pasākuma valoda: latviešu
20. oktobrī plkst. 15.30 Kevins Marijs no Dreksela Universitātes (Kevin Murray, Drexel University) sniegs padomus par to, kā veiksmīgi uzrakstīt universitātes pieteikuma eseju.

Reģistrācija: https://forms.gle/GLfwLQZSURzCWtZq6

Pasākumu valoda: angļu.


 Šonedēļ RISEBA Karjeras Dienas

Jau rīt 19/04 tev ir iespēja izvērtēt karjeru jaunuzņēmumā divas paneldiskusijas sadarbībā ar RISEBA radošo biznesa inbkubatoru.  te būs pieslēgšanās linki:

19/04 12.00 radošā biznesa inkubatora veiksmes stāsti piedalās Ette Tete un Cat Care Commnuity:   https://us02web.zoom.us/j/89294537261

19/04 18.00 Paneļdiskusija par Jaunuzņēmumu Ekosistēmu

  https://us02web.zoom.us/j/82260285500

 

Kad tu pēdējo reizi biji augstkolā? īpaši aicinām atnākt uz 2 klātienes pasākumiem šogad 21/04 18.00 būs interesanta vieslekcija sadarbībā ar EY. Jāpiesakās, jo vietu skaits ierobežots: https://forms.gle/51iZ9mWcJY4CRz1g8

un 22.04 aicinām uz Kafijas pauzi kopā ar uzņēmumiem klātienē , var nākt jebkurā sev ērtā laikā no 12.00 līdz 14.00. Darba devēji priecāsies atbildēt uz taviem jautājumiem un pastāstīt par sevi.

Visiem, kuri iepriekš pieteiksies Kafiju uzsaucam mēs sadarbībā ar Caffeine:

https://forms.gle/pQ7TZV8LesNCYzE78

Piesakies uz RISEBA Karjeras dienu pasākumiem:

20.04 18.00 RISEBA Absolventu panediskusija par Mentoringu

Sadarbībā ar Mentoru klubu

Pieteikties

21.04 12.00 Uzņēmumi pastāstīs par savām prakses iepējām un vakancēm.

pasākums tiešsaistē iepriekšēja reģistrēšanās obligāta

Pieteikties

21.04 18.00 Klātienes vieslekcija sadarbība ar EY par Karjeru globālā uzņēmumā - part tā kā karjera un domāšana mainās un vēl mainīsies

pasākums notiek klātienē, iepriekšēja reģistrēšanās obligāta

Pieteikties

22.04 12.00 -14.00 Acinām tikties klātienē un parunāt par Karjeru pie kafijas tases. visiem, kuri būs iepriekš pieteikušies, krūze kafijas no Caffeine par velti

22.04 12.00-14.00 Pie augstkolas RISEBA ieejas Meža ielā 3 Tevi sagaidīs kafija un uzņēmumu pārstāvji.

Ja būsi iepriekš pieteicies - kafiju uzsaucam!

Pieteikties

Uz tikšanos Karjeras dienu pasākumos, 

Aija Brūvere, ausgstkolas RISEBA Karjeras izaugsmes un Absolventu centra vadītāja This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

 


 

 

 

Aicinām 6. aprīlī ēnot RTRIT piedāvātās profesijas! Tehnikuma pedagogi un izglītojamie palīdzēs tev iepazīt interesējošo profesiju un nozari, kā arī sniegs informāciju par profesionālās izglītības iegūšanas iespējām.

ĒNU DIENA 2022Vēlies kļūt par ārstu, programmētāju vai skolotāju, bet neesi izvēlējies izglītības iestādi?

Vai varbūt vēl nezini, ko studēt? Tad tev no 11. līdz 13. martam ir jāapmeklē izstādē “Skola 2022”!

Trīs dienas Ķīpsalā varēs iepazīties ar izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs, konsultēties ar studentiem, pasniedzējiem un karjeras konsultantiem, apmeklēt izglītojošus seminārus un piedalīties aizraujošās aktivitātē.


Šogad no 14.-18. martam notiks Banku augstskolas Studējošo pašpārvaldes (BASP) rīkotais pasākums “SEKO STUDENTAM 2022”, kurā nedēļas garumā būs iespēja izsekot Banku augstskolas studenta gaitas. Pasākums notiks tiešsaistē.

Reģistrācija atvērta līdz 1.martam: ŠEIT!

Vidusskolēniem ir iespēja pieteikties studentu izsekošanai bakalaura studiju programmās:

· Grāmatvedība un finanses (pirmā līmeņa studijas)

· Finanses

· Starptautiskās finanses 

· Biznesa procesu vadība (klātiene vai tālmācība)

· Finanšu pārvaldības informācijas sistēmas

Vairāk par pasākumu un iepriekšējo dalībnieku pieredzi: https://ej.uz/SekoBAstudentam2022
Facebook pasākums: https://fb.me/e/a4DQR5BjD


Savukārt nākamās ATVĒRTO DURVJU DIENAS pirmā līmeņa un bakalaura studiju programmām notiks 8.martā, 16:00 Zoom platformā. Vairāk informācijas un reģistrācijas anketa šeit: https://ej.uz/62je

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

ASV izglītības informācijas centrs EducationUSA aicina vidusskolēnus 28. februārī plkst. 17.00 piedalīties bezmaksas tiešsaistes seminārā par studiju finansēšanu mācoties ASV.

 

Seminārā Ohaio Veslijanas universitātes un Jangstaunas štata universitates pārstāves no ASV universitāšu skatupunkta pastāstīs par:

• studiju izmaksām;

• stipendijām un finansiālo atbalstu;

• pieteikšanās procesiem;

• un citiem ar studijām ASV un to finansējumu saistītiem jautājumiem!

Pasākuma valoda: angļu.

Reģistrācija: https://bit.ly/3HTTrsz

Informāciju par citiem pasākumiem un studijām ASV iespējams skatīt EducationUSA Latvia Facebook un Instagram lapās. Jautājumu gadījumā aicinu sazināties e-pastā This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.vai telefoniski +37167089808.


No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

Esi gatavs studijām Latvijas Universitātē! Pievienojies dažādiem pasākumiem unbūsi ieguvējs!

Līdz pat jūnijam LU piedāvā vairākus pasākumus, kas iepazīstinās arUniversitāti un ļaus uzdot visus interesējošos jautājumus par studijām un studijudzīvi

VĀIRAK INFORMĀCIJAS >>>Rīgas 34. vidusskolas Karjeras nedēļas pasākumi

 

 

 

RTRIT

VSIA “Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums piedāvā apskatīt “Karjeras dienu 2021” plānu, kas norisināsies attālināti 19.05.2021.

Virtuālā ekskursija, dažādu nodaļu prezentācijas un iespēja uzdot jautājumu un saņemt atbildi uz to.

Informācija

 

 

 

LKA

LKA Latvijas Kultūras koledža aicina 15. maijā Facebook tiešraidē pieslēgties ONLINE ATVĒRTO DURVJU DIENAI!

15. maijā no plkst. 13:00 līdz 16:00 ikviens interesents ir aicināts pieslēgties ONLINE ATVĒRTO DURVJU DIENAI Latvijas Kultūras koledžas Facebook tiešraidē, kuras laikā skatītāji tiks iepazīstināti ar piedāvātajām studiju programmām, studiju procesu un uzņemšanu, tāpat tiksimies ar Latvijas Kultūras koledžas absolventiem un specializāciju vadītājiem.

Atvērto durvju diena notiks divās daļās:

1. Oficiālas daļas tiešraide Latvijas Kultūras koledžas Facebook profilā no plkst. 13:00 līdz 16:00 (iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama);

2. Neoficiālā daļa Zoom platformā, sākums plkst. 18:00 (obligāta iepriekšēja pieteikšanās: https://forms.gle/z5apHDuMQjH6SrS86). Pēc veiksmīgas reģistrēšanās saņemsiet automātisku apstiprinājuma e-pastu.

 

 

 

Turība

NĀC UN IEPAZĪSTI TURĪBU!

Ikviens studēt gribētājs aicināts apmeklēt Biznesa augstskolas Turība Atvērto durvju dienu, kas tiešsaistē norisināsies 29. aprīlī plkst. 17.00. Izpētīt vidi, auditorijas un ielūkoties studiju procesā būs iespējams Facebook un Instagram tiešraidē.

Pasākuma laikā ikvienam studēt gribētājam būs iespēja virtuālā formātā tikties ar studentiem, fakultāšu dekāniem un studiju virzienu vadītājiem, kuri stāstīs par iespējām augstskolā, studiju procesu un piedāvātajām studiju programmām. Tāpat būs iespēja paviesoties lekciju auditorijās, sporta zālē, bibliotēkā, studentu viesnīcā, interaktīvās mācību telpās u.c.

Pasākuma noslēgumā, jautājumu un atbilžu sadaļā, ikvienam būs iespēja uzdot sev interesējošu jautājumu par studiju procesu vai citiem ar augstskolu saistītiem jautājumiem.

 

 

 

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža lepojas ar vairāk nekā 100 gadu bagātu vēsturi un pieredzi medicīnas izglītībā. Esam mūsdienīga, stabila un pieprasīta izglītības iestāde Latvijā. Kopš 2010. gada esam piederīgi Rīgas Stradiņa universitātei.

Šobrīd Koledža īsteno četras pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas:

 • Ārstniecība ar kvalifikāciju Ārsta palīgs (studiju ilgums 3 gadi),
 • Farmācija ar kvalifikāciju Farmaceita asistents (studiju ilgums 2,5 gadi),
 • Ārstnieciskā masāža ar kvalifikāciju Masieris (studiju ilgums 2 gadi)
 • Ārstniecība ar kvalifikāciju Neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (studiju ilgums 1 gads pēc ārsta palīga kvalifikācijas iegūšanas).

Tāpat Koledžā iespējams apgūt profesionālās vidējās izglītības programmu Zobārstniecība ar kvalifikāciju Zobārsta asistents (mācību ilgums 2 gadi) un arodizglītības programmu Māszinības ar kvalifikāciju Māsas palīgs (mācību ilgums 1 gads).

Reflektants var pieteikties uz valsts apmaksātām budžeta vietām, vai maksas studijām. Uzsākot studijas ir iespēja pretendēt arī uz stipendiju.

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža atver virtuālās durvis interesentiem, lai vairāk pastāstītu par studiju iespējām Koledžā. Aicinām uz atvērto durvju dienu 27. aprīlī plkst. 15, lai tiktos tiešsaistē ar studiju programmu vadītājiem, kas vairāk pastāstīs par katras profesijas pienākumiem, programmas saturu un atbildēs uz jūsu jautājumiem. Satiksiet tiešsaistē mūsu studentus, kas dalīsies savā pieredzē, kā arī būs iespēja vairāk uzzināt par uzņemšanas nosacījumiem un datumiem.

Reģistrācijai: Saite

 

 

 

LU Rīgas 1. medicīnas koledža

Ja Tevi saista medicīna un darbs ar cilvēkiem, kā arī vēlies darīt sabiedrībai nozīmīgu darbu, nāc studēt LU Rīgas 1. medicīnas koledžā un kļūsti par VECMĀTI, FARMACEITA ASISTENTU, ĀRSTA PALĪGU, ZOBU TEHNIĶI, ZOBĀRSTA ASISTENTU, MĀSAS PALĪGU, APRŪPĒTĀJU! Māsas palīga un aprūpētāja profesijas var apgūt arī pilngadīga persona ar pamatskolas izglītību.

LU Rīgas 1. medicīnas koledža 2020. gada Latvijas darba devēju aptaujā tika iekļauta TOP 10 ieteiktāko koledžu vidū, kur iesaka apgūt profesiju!

 • Studē Rīgas centrā un dzīvo mājīgā dienesta viesnīcā!
 • Studiju ilgums tikai 1 līdz 3 gadi.
 • Studijas BEZ MAKSAS (atsevišķās studiju programmās pieejamas arī maksas vietas).
 • Iespēja iegūt stipendiju.
 • Koledža sadarbojas ar vairāk nekā 200 prakses bāzēm.
 • 100% nodrošinātas prakses vietas.
 • Augsts absolventu pieprasījums darba tirgū. Arvien pieaugošs atalgojums veselības aprūpē.
 • Studiju vide pietuvināta reālajiem darba apstākļiem: mūsdienīgi simulatori, manipulāciju modeļi, NMP automašīnas modelis un aptiekas modelis.
 • Pasniedzēji – kompetenti nozares profesionāļi un praktiķi.
 • Iespēja turpināt izglītību citās augstākajās mācību iestādēs Latvijā un ārzemēs.
 • Erasmus+ mobilitātes.

Mācību iestādes aizsākumi veidojušies jau kopš 1902. gada, kā rezultātā šodien lepojamies ar bagātu uzkrāto mācību pieredzi un tradīcijām. Pasniedzēji ir atsaucīgi, nodarbību grafiks elastīgs – mācības tiek plānotas, piemērojot studentu vajadzībām. Studijas koledžā iespējams savienot ar nepilnas slodzes darbu. Absolventi koledžu vērtē kā mūsdienīgu un konkurētspējīgu mācību iestādi, kas nemitīgi aug un attīstās. Koledža ir atpazīstama ne tikai Latvijā, bet arī starptautiskajā vidē.

Uzņemšana no š.g. 5. jūlija līdz 6.augustam – elektroniski, no 19.jūlija līdz 6.augustam – klātienē Tomsona ielā 37, Rīgā.

Vairāk informācijas par mācībām https://www.rmk1.lv/lv/ kā arī vari uzdot dažādus interesējošus jautājumus LU Rīgas 1. medicīnas koledžas Facebook vietnē.

 

 

 

Rīgas Stradiņa universitāte

Rīgas Stradiņa universitātes atvērto durvju diena 29. aprīlī plkst. 14.00.

Tikai viens klikšķis ir nepieciešamas, lai atvērtu Rīgas Stradiņa universitātes durvis virtuāli un noskaidrotu visus jautājumus par nākotnes studiju iespējām!

29. aprīlī plkst. 14.00 aicinām topošos studentus skatīties tiešraidi RSU mājaslapā.

Skolēniem un citiem interesentiem būs iespēja nevien sekot līdzi galvenajai tiešraidei, bet arī tikties ar fakultāšu pārstāvjiem ZOOM telpās.

Reģistrācija: Saite

 

 

 

Latvijas Universitāte

Uzzini visu par studiju iespējām virtuālajā pasākumā “Skola 2021 Latvijas Universitātē”!

23. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 17.00 Latvijas Universitāte organizēs vēl nebijušu pasākumu – “Skola 2021 Latvijas Universitātē”. Pasākuma laikā visas dienas garumā topošajiem studentiem būs lieliska iespēja piedalīties virtuālās sarunās ar fakultāšu pārstāvjiem un saņemt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem.

Pasākums “Skola 2021 Latvijas Universitātē” būs kā alternatīva nenotikušajai izstādei “Skola 2021”, kas ik gadu izstāžu zālē ”Ķīpsala” pulcē ievērojamu skaitu interesentu un izglītības iestāžu. Pielāgojoties apstākļiem, pasākums notiks attālināti, taču sniedzot tādu pašu iespēju uzzināt sev nepieciešamo informāciju par studijām Latvijas Universitātē.

“Skola 2021 Latvijas Universitātē” notiks gribustudet.lv tīmekļa vietnē, bet individuālās un grupu sarunas tiks nodrošinātas Zoom platformā, kas topošajiem studentiem sniegs iespēju aprunāties ar savas fakultātes dekānu, studiju programmas direktoru vai studentu, lai uzzinātu pēc iespējas vairāk par izvēlēto studiju programmu, fakultāti un studiju dzīvi kopumā.

Pasākumā “Skola 2021 Latvijas Universitātē” piedalīsies 13 LU fakultāšu pārstāvji (dekāni, studiju programmu vadītāji, studenti), kuri sniegs atbildes par visām 150 LU studiju programmām. Pasākuma laikā būs iespēja uzzināt visu interesējošo arī par LU filiālēm, satiekoties arī ar filiāles pārstāvi.

Piesakies pasākumam, aizpildot pieteikumu formu: Saite

Vairāk par pasākumu un dienas programmu katrai fakultātei var izlasīt www.gribustudet.lv.

 

 

 

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

Aicinām PIKC VSIA „Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums” rīkotajās informācijas dienās, kuras notiks no 19.04. – 23.04., plkst. 15:00, tiešsaistē, MS Teams vidē.

Nedēļas garumā, ikvienam mācīties gribētājam būs iespēja attālinātā tiešsaistes formātā tikties ar RTRIT audzēkņiem, skolotājiem un darbiniekiem, kuri pastāstīs par mācību iespējām tehnikumā.

Tāpat būs iespēja iejusties audzēkņu lomā, paviesojoties mācību darbnīcās un dienesta viesnīcā.

Savukārt, ceturtdien, 22.04., plkst.15:00, ar savu pieredzi un veiksmes stāstiem dalīsies vairāki RTRIT absolventi.

 

 

 

EKO STUDENTAM 2021

EKO STUDENTAM 2021 – tā būs īsta studenta gaitu izsekošana nedēļas garumā - gan attālinātā saziņā, gan vienam otru redzot Zoom tiešsaistes aktivitātēs, gan līdzdarbojoties lekcijās.

Sekošana Banku augstskolas studentiem notiks no 26. līdz 30. aprīlim. Reģistrācijas process šim pasākumam ir sācies, un tas turpināsies līdz 20.aprīlim.

REĢISTRĀCIJA SEKO STUDENTAM 2021: Saite

Pasākuma apraksts: Saite

 

 

 

 

Basketball

Basketball

Place: 4 Kandavas street, 7 Vircavas street

Teacher: Mareks Janševskis

Place: 7 Vircavas street

Teacher: Barbara Kerenceva

Choir forms 1-3

Choir forms 1-3

Place: 7 Vircavas street

Teacher: Svetlana Šibajeva

Phone No.: +371 29610150

Classical dances

Place: 4 Kandavas street

Teacher: Dominika Adriana Ozoliņa